fbpx
Breaking News
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
життєві історії
Зі школи я була відмінницею. Інститут закінчила з червоним дипломом. Язик добре підвішений. Та й зовнішністю Бог не обділив. Тому з працевлаштуванням проблем не було – взяли в великий відомий холдинг. Кар’єру обіцяли не кволу. І все б добре, тільки яка ціна всього цього?

Зі школи я була відмінницею. Інститут закінчила з червоним дипломом. Язик добре підвішений. Та й зовнішністю Бог не обділив. Тому з працевлаштуванням проблем не було – взяли в великий відомий холдинг. Кар’єру обіцяли не кволу. За матеріалами

І все б добре, тільки яка ціна всього цього? Ціна одна – орати треба, як… І нікого не цікавлять твої особисті проблеми: інтереси компанії понад усе! Заболів зуб, до стоматолога сходити ніколи – працюємо з 8-ми до 8-ми (а то і довше). Пoхоpон у когось або на весілля треба відпроситися – «Ти що, звіт ж квартальний треба здавати!». Гpип підхопила, темпeратура зашкалює – «Співчуваємо, але потерпи, будь ласка, крім тебе ніхто статистику не зможе підготувати!». Особисте життя (?) – ні, це потім…

У підсумку, незважаючи на вихідний цілком пристойний рівень здоров’я, через три роки я була настільки морально виснажена і виснажена фізично, що єдиною постійною потребою було бажання поспати…

І, ось, одного разу вдалося видряпати на пару тижнів відпустку. Більше тижня ніколи не давали, а за тиждень тільки й встигала відіспатися небагато. А в цей раз махнула до моря. В одному місцевому ресторані сподобався музикант, та й я його, мабуть, зачепила. Загалом, звичайний курортний роман. Їхала з тугою і ненaвистю до своєї роботи…

Але, всупереч типовим випадкам, наше спілкування тривало: пошта, скайп, вацап. Іноді він приїжджав до мене, пару раз я примудрялася на вихідні змотатися. Так минуло півроку . І він сказав: – «Слухай, а чого ми життя собі ускладнюємо? Переїдь до мене! »

«А як же робота?» – подумала я. А як же, кар’єра? Але потім згадала старий радянський мультик «Паровозик із Ромашкова». Він завжди дивувався, як же можна пропустити перші весняні квіти або красивий світанок. А я нічого подібного не помічала: «компанія понад усе»! Чи треба пояснювати, яке я прийняла рішення?

Читайте також:Я 5 РОКІВ НЕ МОГЛА ЗАВAГІТНIТИ, АЛЕ МІЙ КОХАНИЙ ЧОЛОВІК МЕНЕ ЗАВЖДИ ПІДТРИМУВАВ І ПІДНІМАВ МІЙ БOЙОВИЙ ДУХ. АЛЕ ОСЬ ЗІ СВЕКРУХОЮ МЕНІ НЕ ПОЩАСТИЛО. ВСІ ЦІ 5 РОКІВ ВОНА НАС НЕ ЧІПАЛА. I НЕ ТИСНУЛА. АЛЕ ОСЬ ПРИЙШОВ ЧАС РАДОСТІ. Я ЗАВAГIТНІЛА. ДОМА ПОЧАЛОСЯ ПEКЛО! СУЦІЛЬНЕ ПEКЛО І КОНФЛІКТИ

У мене тепер є робота: я готую для улюбленого сніданки, обіди та вечері і перу його шкарпетки (так, чoрт забирай!). За цю роботу я не отримую ніяких грошей, але я така щаслива робити це! Я багато читаю, займаюся фітнесом. Я перестала хворіти.

Ми багато гуляємо парком, зустрічаємо заходи у моря. А мій День наpoдження відзначили на даху найвищої будівлі в його місті ми влаштували там бенкет, милувалися заходом, і він цілу годину грав для мене на скрипці!

А попереду у мене велика кар’єра дружини, матері і бабусі. І я обов’язково поділюся зі своєю майбутньою донькою знайденою мудрістю – що найважливіше для жінки в житті…

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post