fbpx
життєві історії
Зі свекрухою я бачилася всього двічі, коли знайомилися і на нашому весіллі. Коли народився малий, ми з чоловіком вирішили, що я поживу трохи у своїх батьків, щоб вони мені допомогли. Але тут визвалася свекруха. І ось вона приїхала до нас пожити. Свекруха відразу, мало не з порога, стала давати поради, говорити, що її дочка відразу сама справлялася з дітьми. Свекруха не поїхала ні через тиждень, ні через два

Зі свекрухою я бачилася всього двічі, коли знайомилися і на нашому весіллі. Вона живе разом зі своєю старшою дочкою і її сім’єю. До мене вони всі, коли я прийшла в родину, поставилися нормально, і я була задоволена, що ми знайшли спільну мову з родичами чоловіка.

Коли у нас народився синочок, спочатку мені дуже важко було самій справлятися, чоловік до самого вечора на роботі, і моя мама запропонувала пожити у них, поки дитина трішки підросте. Чоловік погодився, тільки щоб його не чіпали, знав, що мої батьки реально допоможуть. Вони ще обоє працюють, але вечорами і на вихідних могли б займатися онуком, а я б в цей час могла трохи відпочити і виспатися.

Тільки я вже зібрала речі і подзвонила батькам, що на вхідних ми приїдемо, як чоловік повідомив, що не треба нікуди їхати, до нас приїде його мама, щоб допомогти мені.

Я сказала, що не потрібно, раз ми можемо поїхати до моїх батьків, вони живуть в цьому ж місті, а його мамі до нас потрібно їхати майже 200 кілометрів. ispovedi.com Але чоловік наполіг і навіть запитав, чому це я не хочу бачити його маму, довелося залишитися. Мені не хотілося, щоб свекруха жила у нас, але чоловік сказав, що вона приїде за все на тиждень, а потім він зможе відвези мене з дитиною на пару місяців до моїх.

Свекруха відразу, мало не з порога, стала давати поради, говорити, що її дочка відразу сама справлялася з дітьми, а вона в цей час працювала, але мені готова допомогти.

Свекруха не поїхала ні через тиждень, ні через два, живе у нас вже другий місяць і поки повертатися додому не збирається. Вона займає одну кімнату, а ми з дитиною другу. Допомоги від неї я не бачу, хіба що трохи погуляє на вулиці з дитиною, але коли він починає плакати, відразу ж везе його додому.

З нею у мене тільки додалося роботи й мороки. Якщо я раніше прибирала, коли є час, а могла і посуд покинути немитий до вечора, поки чоловік не прийде, а поки син спить, теж відпочивала. Тепер я під пильним оком свекрухи, а ввечері вона завжди каже чоловікові, що «ось ми зробили», хоча все робила я сама.

Вона любить вранці довше поспати, потім з чим-небудь смачним попити чай, знаючи, що я вмію пекти і пироги, і навіть смачні тортики. Ввечері каже мені, та неодмінно так, щоб чув чоловік: «Тепер, коли я цілий день з дитиною, у тебе є час спекти щось до чаю». Що мені залишається робити, як не виконувати її прохання, щоб не посваритися з чоловіком?

Потім свекруха дивиться чергову серію улюбленого серіалу, і я в цей час ні в якому разі не повинна її відволікати, а потім, погулявши трохи з дитиною, йде гуляти по місту.

Чоловік бачить не все, тому вірить їй, і якщо я говорю щось, то він відразу: «Ти просто хочеш, щоб моя мама поїхала».

А я зрозуміла, що вона у нас просто відпочиває від своєї сім’ї, і скільки це триватиме, сам Бог знає. Але я вже не витримую такого навантаження, і відчуваю, що кину їх обох і поїду до мами, а чоловік нехай побачить, як мама прибирає і готує, пироги і тортики пече.

Автор: Рита

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook