fbpx

Зібравши речі, чоловік на хвилину затримався в кухні, помітивши каструлю з моїми для нього голубцями. Хочете вірте, хочете – ні, але єдиною його реакцією була втомлена усмішка і фраза: “Краще б ти на догляд за собою час витрачала, а не на цю нісенітницю”

Цього ранку я прокинулася на дві години раніше, ніж звичайно. Але навіть попри це часу на сніданок і догляд за собою зовсім не залишалося. Потрібно швиденько збиратися і бігти на ринок, адже в планах вже тиждень накрутити голубців для чоловіка, і свіжих зготувати, і в морозилку.

Чоловік будити, звичайно, не стала, нехай відпочине. Та й синів так рано піднімати не хотілося. Тож вирішила вирушити за покупками самостійно.

Купивши все, задоволена вирушила додому. Тяжкі сумки мене не бентежили, адже я вже була в передчутті того, як чоловік зрадіє, коли виявить на столі свої улюблені голубці.

Хоч останнім часом у нас із ним щось не ладналося, але я впевнена, що це тимчасове явище. Адже всім сімейним парам колись доводиться стикатися з кризою у стосунках.

Пам’ятаю, раніше він завжди хвалив мене за те, яка я гарна господиня, і за турботу, навіть зізнався одного разу, що саме за ці якості так сильно мене любить. Напевно, зараз я почала менше старатися, тому все й почало поступово руйнуватися.

Але нічого, просто потрібно постаратися якнайкраще і все виправити”, – подумавши про це, я відчинила вхідні двері нашої квартири і одразу вирушила на кухню.

Чоловіка, на мій подив, вдома не було. Спершу я подумала, що його знову терміново викликали на роботу. За останні півроку таке було все частіше. Я щиро не розуміла, навіщо чоловік іде на такі поступки і вирушає на робоче місце у свій законний вихідний. Втім, саме таким чуйним і добрим він мені сподобався колись.

Закінчивши із голубцями, я звично взялася за прання, прибирання та приготування вечері. Чоловіка, як і раніше, не було. Ось на годиннику вже 23:00, а від коханого жодної звістки.

Зателефонувала сама – не відповідає, написала десяток повідомлень — і знову тиша. Заснути так і не вдалося, всю ніч просиділа в роздумах про те, що сталося з моїм ненаглядним.

А мій ненаглядний повернувся тільки вранці і з порога заявив: «Хочу розлучитися», – і пішов збирати речі.

На запитання про те, що трапилося, коротко відповів, що вже давно любить іншу. Зібравши речі, чоловік на хвилину затримався в кухні, помітивши каструлю з моїми для нього голубцями. Хочете вірте, хочете – ні, але єдиною його реакцією була втомлена усмішка і фраза: “Краще б ти на догляд за собою час витрачала, а не на цю нісенітницю.”

Його слова ще довго не виходили з голови. Декілька днів мені здавалося, що все це дивний сон і трапилося не зі мною. Але потім думки прояснилися, я глянула в дзеркало і побачила там дико втомлену жінку і нічого більше.

Розлучення, звичайно, відбулося. І треба сказати, що незабаром колишній чоловік сильно пошкодував про своє рішення. Втім, це вже зовсім інша історія. А я навчилася любити себе. Ходити до косметолога і бігати ранками. І більше не готую голубці а тільки купую готові.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page