fbpx
Шоу-бізнес
Зірка “95 кварталу” Євген Кошовий показав красуню дружину та дочку (фото)

Євген Кошовий – чудовий комедійний актор. Домагаючись визнання свого акторського таланту, він всі сили витрачав на роботу.

Довгий час Євген перебував в пошуках своєї другої половини, але влітку 2007 року він все таки знайшов ту саму дівчину. Дружина Євгена Кошового не зовсім звичайна дівчина. Її звуть Ксенія, на той момент їй було 22 роки, і вона танцювала в групі балету «Фрідом». Вони познайомилися сьомого числа 2005 року. Одружилася пара 07.07.2007 року.

Через рік у подружжя народилася чудова дочка Варвара, ім’я дівчинки було приготовлено заздалегідь. Після народження дівчинки, у подружжя настав складний період, концерти Євгена проводилися найчастіше ввечері, а Ксюші якраз в цей час була необхідна його допомога. Але кожен раз після концертів, коли він повертався додому, Женя купував найкращий букет квітів, летів додому і допомагав своїй дружині заколисати маленьку доньку.Зараз Варвара вже доросла – ходить до школи.

А у жовні 2014 року Євген Кошовий  вдруге став батьком. Його дружина Ксенія подарувала йому ще одну дочку, яку батьки назвали Серафимою.

Читайте також: СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ПОКАЗАВ СВОЮ ЧАРІВНУ ДРУЖИНУ УКРАЇНІ І ПОДІЛИВСЯ НАЙІНТИМНІШИМ (ФОТО)

Джерело.