fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Шоу-бізнес
Зірка “95 кварталу” Євген Кошовий показав красуню дружину та дочку (фото)

Євген Кошовий – чудовий комедійний актор. Домагаючись визнання свого акторського таланту, він всі сили витрачав на роботу.

Довгий час Євген перебував в пошуках своєї другої половини, але влітку 2007 року він все таки знайшов ту саму дівчину. Дружина Євгена Кошового не зовсім звичайна дівчина. Її звуть Ксенія, на той момент їй було 22 роки, і вона танцювала в групі балету «Фрідом». Вони познайомилися сьомого числа 2005 року. Одружилася пара 07.07.2007 року.

Через рік у подружжя народилася чудова дочка Варвара, ім’я дівчинки було приготовлено заздалегідь. Після народження дівчинки, у подружжя настав складний період, концерти Євгена проводилися найчастіше ввечері, а Ксюші якраз в цей час була необхідна його допомога. Але кожен раз після концертів, коли він повертався додому, Женя купував найкращий букет квітів, летів додому і допомагав своїй дружині заколисати маленьку доньку.Зараз Варвара вже доросла – ходить до школи.

А у жовні 2014 року Євген Кошовий  вдруге став батьком. Його дружина Ксенія подарувала йому ще одну дочку, яку батьки назвали Серафимою.

Читайте також: СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ПОКАЗАВ СВОЮ ЧАРІВНУ ДРУЖИНУ УКРАЇНІ І ПОДІЛИВСЯ НАЙІНТИМНІШИМ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook