fbpx
гороскоп
Зірки казкові: з 21 листопада 2022 року на ці три знаки Зодіаку чекає багато життєвої енергії, щастя та любові!

21.11. до 27.11.2022: у цих 3 знаків Зодіаку попереду абсолютний тиждень мрії!

Зірки казкові: з 21 листопада 2022 року на ці три знаки Зодіаку чекає багато життєвої енергії, щастя та любові!

Цього тижня зірки нарешті дарують нам позитивну енергію, якої ми так довго прагнули. Із сонцем у знаку Стрільця все знову йде на краще, і жага до життя повертається. Тоді як Юпітер додає нам більше впевненості, Венера піклується про метеликів у наших животах.

Важкий період закінчився, і багато маленьких моментів щастя підсолоджують тиждень, особливо три знаки Зодіаку.

Стрілець: Щастя в коханні стукає у двері!

Останнім часом ви дратувався і вам все було вдвічі складніше? Марс також трохи сповільнить вас у наступні кілька днів, але Венера подіє вам на користь: вас чекає чудовий подарунок любові. Ви хочете це прийняти? Всесвіт не лише повертає вам щастя, а й блиск у очах.

Терези: Ваш баланс привабливий

Проблем не стає менше, і поволі настає криза і в приватному секторі. Але цього тижня це вас не турбує, любі Терези! Тому що Меркурій і Марс допомагають вам усунути перешкоди на вашому шляху. З сонцем за спиною життя знову стає веселим із середини тижня. Венера спрямовує фокус на те, що вас найбільше зміцнює в даний момент: любов. Насолоджуйтесь цим часом! Ваш внутрішній баланс і радість заразливі, і ваше оточення буде вам за це вдячне.

Лев: закоханий по вуха!

Весняна лихоманка взимку? О так! Тому що зараз мова йде про вас. Венера дозволяє любові запалюватися у вас. І стріла Купідона прилітає якраз у потрібний час. Тому що поки ви витаєте на дев’ятій хмарі, Меркурій доброзичливо піклується про всі грошові питання.

Марс дає вам багато життєвої енергії прямо на початку тижня. З вівторка сонце також підтримає вас і все розчистить.

Фото ілюстративне