fbpx

Зірки нарешті посміхаються цим знакам Зодіаку! Їхня стійкість у поєднанні з надією, яку вони завжди таємно плекали в собі, нарешті буде винагороджена: завдяки прекрасному супроводу Сатурна їх огорне відчуття свободи і певної легкості буття

Зірки нарешті посміхаються цим знакам Зодіаку! Їхня стійкість у поєднанні з надією, яку вони завжди таємно плекали в собі, нарешті буде винагороджена: завдяки прекрасному супроводу Сатурна їх огорне відчуття свободи і певної легкості буття

Життя цих 3 знаків зодіаку буде просякнуте удачею. Для одних вона набуде форми в переносному значенні, для інших у буквальному значенні… а чому б і не те й інше! У програмі благодійна аура Сатурна, яка конкретизує бажання, а завдяки орієнтації Плутона у Водолії слід очікувати перетворень. Цікавий енергетичний альянс, який міг би дозволити щасливим людям Марса живити надію на краще життя.

Зірки нарешті посміхаються цим знакам зодіаку! Їхня стійкість у поєднанні з надією, яку вони завжди таємно плекали в собі, нарешті буде винагороджена. Завдяки прекрасному супроводу Сатурна їх огорне відчуття свободи і певної легкості буття. Планети, здається, на їх користь, і всі сфери їхнього життя цілком можуть позеленіти! Настав час відкритися всім можливостям, будь то гроші, робота чи любов. На даний момент ще нічого точного, але, на щастя, надія є!

Цим знакам зодіаку в березні посміхається удача

Леви

Удача Левів знайде своє походження в усвідомленні порятунку. Вони нарешті зрозуміють, що не повинні обмежуватися лише зміною ситуації, яка обіцяє бути незворотною. Це просто не їхній стиль! Замість цього вони просто змінять своє ставлення до різних проблем свого життя. Коли цей стан розуму встановлено, все стає ясним, прозорішим, а поле можливостей розкривається щедро. Це велике відкриття!

“Це було так просто”? Це питання, яке з ентузіазмом зададуть собі наші горді зодіаки. Нарешті вони розуміють, що ключ до змін, які вони завжди хотіли встановити, лежить у них самих, у їхній автентичності. Позитивне ставлення скоро!

Світ тепер менш ворожий в їхніх очах. По правді кажучи, він навіть досить приємний, і Сонце в Овні, ймовірно, має до цього якесь відношення. У захваті від усвідомлення того, що вони готові взяти справу у свої руки, вони спочатку дозволяють собі взяти заслужену перерву.

Ви повинні знайти час, щоб підвести підсумки їхнього життя, розслабитися перед тим, як зробити сенсаційний вихід! Паралельно вони можуть розраховувати на отримання новин, які сублімують усе це. Красива романтична зустріч? Справжня пропозиція роботи? Велика винагорода? Хто знає!

Діви

Представники Діви нарешті зможуть визначити, що для них є пріоритетним. Бути в змозі визначити, що є важливим у їхньому житті, означає втекти від хаосу, який є результатом невизначеності, яка штовхає нас до того, що ми більше не знаємо, куди звернутися.

Але в березні Дівам не може бути й мови про те, щоб тинятися без мети і звинувачувати себе в цьому! Тепер, коли все проясниться, вони нарешті зможуть вирішити одну за одною всі турботи, які вони так довго залишали невирішеними. Це вирішальна фаза, яка відкриває бал перед початком ланцюжка щасливих подій у березні. Вони нарешті розважатимуться так, як вважають за потрібне, і оточать себе людьми, яких вони люблять, у радості та доброзичливості.

Перший весняний місяць також може бути можливістю підключитися до певної безтурботності, заново відкрити душу своєї дитини. Настав час насолоджуватися маленькими радощами життя, не сумніваючись у собі.

Риба

У березні настане час для мрійників, вихідців із знака Риби, зробити об’єднавчі кроки для досягнення своїх мрій і здійснення найзаповітніших бажань. Ми можемо лише сподіватися, що березень нарешті стане часом, коли вони зможуть відчути радість внутрішнього спокою!

Але це також означає, що вони повинні знати, як примиритися зі своїми недоліками… Надто зосереджені на останніх, вони не зможуть відповісти на запрошення Плутона змінитися у Водолії.

Щоб прийняти майбутні можливості, ми повинні мати можливість використовувати їх сильні сторони та усвідомити їхні цінності. Настав час знайти душевний спокій! Космос обов’язково доповнить таке ставлення стимулюючими можливостями.

Потрібно все-таки пам’ятати, що навіть якщо зірки налаштовані до них, удача спровокована. Не соромтеся проявляти ініціативу та виходити із зони комфорту. Досягнення цілей не займе багато часу, але це також означає, що важливо розуміти, що ми єдині господарі свого щастя.

І на довершення всього, для наших дорогих водних знаків не було б наївно сподіватися на захоплюючу зустріч. Ймовірно, вони побачать життя в рожевих тонах, і це їм не сподобається…

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page