fbpx
гороскоп
Зірки непередбачувані, але тарологи знають, як використати силу Всесвіту на благо. Що підготували на завтра, 25 листопада 2022 року, передбачення по Таро для всіх знаків Зодіаку? Багато несподіванок, приємностей, зокрема й фінансових, але комусь і халепу, що поробиш. Зазнаєте неприємностей в сімейному житті. Масть Денаріїв символізує фінансову та матеріальну складову життя: гроші, майно, здоров’я. У вас – закінчення довгої “чорної смуги” в житті, вихід на “плато”

Зірки непередбачувані, але тарологи знають, як використати силу Всесвіту на благо. Що підготували на завтра, 25 листопада 2022 року, передбачення по Таро для всіх знаків Зодіаку? Багато несподіванок, приємностей, зокрема й фінансових, але комусь і халепу.

Гороскоп на п’ятницю, 25 листопада 2022 року, за картами Таро обіцяє балансування на вістрі меча Козерогам, скутість по руках та ногах Овнам та веселу вечірку Водоліям.

Овен – Вісімка Мечів

Непроста картка випала вам. Втім, ви самі бачите. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли будете пов’язані по руках та ногах, коли вороги активізуються, а ви не зможете дати їм відсіч, коли голос інтуїції замовкне, коли перед вами постане невизначеність.

Карта має кілька значень. По-перше, це пауза, бездіяльність. Швидше за все, вимушені. По-друге, це небезпека. По-третє, відсутність допомоги. І, нарешті, карта може вказувати на те, що ви зазнаєте неприємностей в сімейному житті. Будьте завтра дуже обачні й обережні.

Телець – Туз Денаріїв

Вам випала чудова картка! Туз означає допомогу самого Неба, поштовх, імпульс до позитивних перетворень, а масть Денаріїв символізує фінансову та матеріальну складову життя: гроші, майно, здоров’я.

Таким чином, завтра вам надається унікальна можливість змінити на краще своє життя, упорядкувати його і насолодитися плодами своєї праці. Символ цього – доглянутий чудовий садок.

Близнюки – Верховна Жриця

Друга назва карти – “Папеса”, тобто понтифік жіночого роду. Карта символізує найвище знання, отримане як із книг, так і з духовних практик, а також посвята в таємниці світобудови.

Навряд чи за один день ви зможете вийти на рівень майстра магічних наук, і все ж таки завтра доля дає вам унікальний шанс усвідомити свою надлюдську природу. Може виникнути інтерес до нетривіальних речей і наук, прагнення розширення свідомості.

Рак – Паж Кубків

Паж – це вісник. Карта вказує на приємну звістку, яка стосується почуттів чи стосунків. Причому звістка приємна. Друге значення – романтичні зустрічі, побачення під місяцем, зізнання та поцілунки. Третє – зайве занурення в океан почуттів та непостійність.

Ваш партнер може виявитися ненадійним другом, який зациклений на стані закоханості, а не на вас. Таро рекомендують отримати задоволення від цього дня, але все-таки виринати на поверхню в реальність і вмикати холодний розум.

Лев – Колесо Фортуни

Це найфартовіша карта колоди! Вона обіцяє удачу, везіння, успіх у всіх починаннях завдяки допомозі та підтримці самої володарки долі.

Фортуна – мінлива жінка, але сьогодні вона повністю у вашому розпорядженні. Ви можете сміливо робити ставки, зокрема життєві. Не забувайте – це колесо перебуває у постійному русі.

Встигніть зробити якнайбільше, поки ви нагорі. Але є у карти й інше приховане значення: вона кидає вам виклик.

Діва – Четвірка Денаріїв
Ця карта пропонує звернути увагу на ваше ставлення до накопичення та багатства як такого. На ній зображено купця у розкішних апартаментах, який міцно тримає в руках своє золото. Так, він отримав його завдяки своїм зусиллям, своїм талантам та вмінням. І в цьому він заслуговує на повагу.

Але, з іншого боку, побоюючись за свої заощадження, він втратив спокій та сон. Ні про які витрати зараз не може бути й мови.

Терези – Десятка Денаріїв

Ця карта має кілька значень. По-перше, це сім’я, сімейні цінності та задоволення від спілкування з рідними людьми.

Друге значення – необхідність допомоги літнім батькам чи родичами, потурбуватися про слабших.

Третє – взаємодія з великими корпораціями, які сповідують сімейні цінності, але досить консервативні – завтра ви можете влитися у таку структуру та стати частиною колективу.

Скорпіон – Четвірка Мечів

Друга назва цієї карти – “Спокій посеред битви”. На ній зображено воїна, який ліг відпочити. Він вибрав собі не звичайнісіньке ложе – плиту. І все ж, про кінець тут не йдеться. У цілому нині карта досить позитивна.

Оскільки масть Меч символізує розум, Таро пропонують вам завтра дати відпочинок, перш за все, розуму. Постарайтеся розслабитися, ні про що не думати, поспілкуватися з природою, випити келих гарного червоного і нарешті виспатися.

Стрілець – Зірка

Карта про надію. Її головна тема – закінчення довгої “чорної смуги” в житті, вихід на “плато” і напередодні позитивних змін. Найтемніша ніч буває перед світанком, і тут зображена саме вона. Але на небі – яскраві зірки. Вони – на вашому боці, вони обіцяють світле майбутнє.

Козеріг – Двійка Мечів

Ви завтра балансуватимете на вістря меча, намагаючись знайти прийнятний компроміс. Зверніть увагу: дівчина тримає в руках два мечі (символ інтелекту), тобто намагається знайти правильне рішення, використовуючи лише розум.

За її спиною – море (символ свідомості та підсвідомості), але вона повернулася до нього спиною, та ще й зав’язала очі, щоб ніщо не відволікало від роздумів. За ним є і місяць – символ інтуїтивних прозрінь.

Водолій – Трійка Кубків

Схоже, завтра на вас чекає приємне проведення часу у веселій компанії або участь у якомусь розважальному заході. Йдеться, скоріше, про свято у колі колег, а не друзів.

Карта символізує святкування успішного завершення якоїсь справи. Причому успіху досягнуто всією командою, спільно, без явного лідера.

Завтра Таро радять вам насолодитися плодами своєї праці, розслабитися, щоб завтра з новими силами почати нову амбітну мету.

Риби – Мир

Це найсильніша карта колоди! Її зміст багато в чому передає її назву. Це і мир у сенсі всеосяжності, і мир у сенсі стану спокою. Це карта завершення якогось глобального етапу у житті, виходу принципово новий рівень у всіх відносинах – починаючи від професійного, кар’єрного і закінчуючи особистісним.

Завтра ви можете досягти успіху в справі, над якою довго працювали, або зрозуміти, що стали іншою людиною – мудрішою і більш люблячою.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page