fbpx
гороскоп
Зірки привідкрили завісу таємниці, а астрологи поспішили поділитися з нами: яким стане другий тиждень жовтня-2022, з 10 по 16 число? Тепер це відомо! У Тельців тиждень буде напруженим, а Володям слід більше часу проводити з другою половинкою. А що там у решти? Близнюки, Леви, Водолії, Овни, Діви та інші, якої поради ви повинні дотримуватися?

Зірки привідкрили завісу таємниці, а астрологи поспішили поділитися з нами: яким стане другий тиждень жовтня-2022, з 10 по 16 число?

Тепер це відомо! У Тельців тиждень буде напруженим, а Володям слід більше часу проводити з другою половинкою. А що там у решти?

Близнюки, Леви, Водолії, Овни, Діви та інші представники зодіакального кола, якої пораду ви повинні дотримуватися? Відповідь дали українські астрологи.

Овен
Ваш успіх наступного тижня нарешті проявиться у вашому житті. Сядьте зручніше та розслабтеся. Останні дні тижня, про який мова, можуть допомогти вам просунутися та зміцнити свої позиції.

Пам’ятайте, що непотрібні суперечки погано впливають на ваші стосунки. Люди поза шлюбом і ті, хто був у тривалих стосунках, мають високу ймовірність романтичних зустрічей.

Ваша робота вас повністю влаштує. Ваша поява на публіці може бути визначною і мати зеначення для майбутнього. Багато людей, які працюють з вами, надихаються вашою яскравою індивідуальністю.

Астрологами рекомендується відвідувати заняття, займатися самостійно і виконувати всі незавершені завдання.

Якщо ви продовжуєте почуватися втраченими і розгубленими, звернення за професійною допомогою буде корисним.

Якщо ви хочете покращити свій фізичний стан, спробуйте займатися йогою або приймайте ліки (після консультації з лікарем), які допоможуть залишатися у формі.

Тельці

Настає сприятливий період, щоб випробувати нову життєву силу та енергію. Дякуйте всесвіту за позитивну енергію, яка оточує вас.

Ваше особисте та фінансове життя синхронізуються Незважаючи на деякі перешкоди на роботі, гроші течуть вільно.

Щоб встановити близькі та здорові стосунки, постарайтеся бути скромним та відданим у своїх вчинках, словах, зауваженнях.

Наступний тиждень буде дуже напруженим. Якщо ви хочете відвідати більше занять, то цей період – це час зробити, оскільки ваше навчання дозволить вам отримати міцну основу.

Для підтримки оптимального фізичного та емоційного здоров’я вам слід правильно харчуватися, пити достатньо води, відпочивати, займатися спортом та медитувати.

Близнюки

Тиждень з 10 по 16 жовтня буде насичений незабутніми враженнями, поїздками та зустрічами. Це ваш тиждень. Ви можете подумати про інвестування у фондовий ринок, але вам слід за будь-яку ціну уникати спекуляцій.

Зберігайте відкритість у спілкуванні з вашим партнером: можливі непорозуміння. Ви повинні докласти неймовірних зусиль, щоб досягти гармонії і радості у ваших відносинах.

Сприятливий період, щоб досягти успіху у своїх починаннях та розробити стратегії, які допоможуть вам. Вам можуть запропонувати нову роботу чи підвищення по службі. Незалежним професіоналам чи фрилансерам, можливо, доведеться виявити наполегливість для досягнення бажаних результатів.

Не варто приділяти в цей період надто багато уваги тривіальним речам – це вас виснажить, ви можете відчувати розумову напругу.

Для оптимального фізичного та психічного здоров’я правильно харчуйтеся, пийте більше води, відпочивайте, займайтеся спортом та медитуйте.

Раки

У вашому життя явно відобразиться те, що ви самі проектуєте, з погляду енергії та думок. Ви можете отримувати грошові вигоди з глобальних джерел у своєму фінансовому житті та повинні розраховувати на гідну роботу, яка допоможе вам покращити ваше фінансове становище. І тільки тоді так воно й станеться!

Дозволити партнеру вільно висловлювати свої думки – це ознака кохання. Наступного тижня надайте партнеру впевненість у тому, що ви найкраще розумієте його емоції.

У спілкуванні з діловим партнером конфлікти его можуть призвести до фінансових втрат.

Ваше прагнення вчитися новому – чудовий спосіб розширити свій кругозір. Але все ж таки, навіть якщо ваш тиждень здається надзвичайно хаотичним, спробуйте запланувати час, щоб провести його з сім’єю. Це допоможе вам розслабитися та знизити рівень емоційного навантаження й втоми.

Леви

У вас настане на тижні з 10 по 16 жовтня-2022 повний контроль над тим, як ви ростете і як ви виглядаєте. Виберіть найкращий для вас варіант.

Ваше грошове становище значно покращиться цього тижня. Ви можете опинитися у фінансово зручному становищі, якщо інвестуватимете мудро і передбачливо.

Якщо ви працюєте в діловому секторі, переконайтеся, що ви дотримуєтеся свого графіка роботи і не нехтуєте своїми обов’язками. Якби ви отримували додаткову інформацію, що підвищує вашу впевненість, ви були б задоволені напрямом свого життя. Якщо ви дотримуватиметеся графіка підготовки, у вас буде перевага перед конкурентами та колегами.

Розслабтеся і добре відпочиньте вечорами цього тижня, відкладаючи всі робочі справи. Так ваша фізична форма покращає.

Діва

Спокій дозволяє вашому розуму генерувати рішення. Ваша зарплата має збільшитися наступного тижня – висока ймовірність. Просування по службі та підвищення заробітної плати можуть допомогти вам покращити своє фінансове становище.

Не беріть кредит цього тижня, оскільки у вас можуть виникнути проблеми.

Хаос, який зберігався протягом кількох днів, вщухне, і робота стане приємнішою.

Учні, які займаються спортом або іграми, можуть досягти успіху завдяки важкій роботі, але вони повинні стежити за своїм здоров’ям.

Перевтома може завдати шкоди як вашому здоров’ю, так і здоров’ю оточуючих, тому Дівам наступного тижня дуже важливо знайти баланс між роботою та відпочинком.

Терези

Ви постійно розвиваєтесь, навчаєтесь і відкриваєте для себе щось нове. Якщо у вас є сильне бажання досягти успіху, ви, можливо, зможете досягти своєї мети, але ви повинні бути обережні зі своїми грошима і дисципліновані – це головні поради астрологів для вас на наступний тиждень.

Якщо ви хочете зробити комусь пропозицію, вам слід ще трохи зачекати. Здійсніть коротку спільну подорож після довгої розлуки, якщо ви одружені або перебуваєте в серйозних відносинах – це піде на користь.

Народженим під цим знаком слід очікувати успіху у бізнесі. Тим не менш, ви не повинні занадто довіряти будь-кому і вам варто уважно стежити за всіма фінансовими моментами.

Намагайтеся не бути незадоволеним своїм поточним освітнім напрямом. Тримайте себе в руках, адже коли справа доходить до вивчення нових речей, час – на вашому боці.

Скорпіон

Ваша віра в себе просуватиме вас вперед більше, ніж ваша фізична сила. Ви повинні зосередитися на впевненості у собі та здатності взяти на себе відповідальність.

Державна робота навряд чи принесе більше грошей.

Наступний тиждень може стати переломним моментом у ваших стосунках. Ваші поточні зобов’язання можуть вплинути на ваше особисте життя в майбутньому.

Чекайте на хороші події у діловому секторі вашого життя. Можливо, ви заведете цінні зв’язки, які допоможуть вашій компанії або особисто вам зростати.

Ваш захист буде посилено. Найкраще не ставати ворожим, тому що це шкідливо для вашого здоров’я. Листові овочі повинні замінити нездорову їжу.

Стрільці

Перестаньте турбуватися дарма та повірте в ідеальний час у вашому житті. вВін настане ось-ось! Це може бути хороший тиждень для отримання збільшення зарплати, повернення грошей і укладання угод у сфері нерухомості. Люди, які працюють у галузі досліджень, мають хороші шанси на успіх та фінансову вигоду.

Якщо ви хочете висловити свої почуття, не робіть цього після середи, тому що зірки будуть не на вашому боці.

Невдала комунікація може збільшити навантаження. Цілком можливо, що вести сімейний бізнес буде складно.

Ймовірно, вам доведеться витратити більше часу та продемонструвати свої знання. Ви також повинні вміти ефективно керувати своїм часом.

Рекомендуються огляд для виявлення будь-яких змін у вашому здоров’ї. У довгостроковій перспективі обмежте споживання солі. Ви маєте продовжувати займатися спортом.

Козеріг

Наступного тижня стежте за чудесами, несподіваними проривами, сюрпризами та благословеннями – вони навколо вас зосередяться.

Якщо ви витрачаєте свої гроші даремно, ви, ймовірно, проґавите деякі можливості і відчуєте необхідність взяти на себе зобов’язання.

Ви повинні проводити більше часу зі своїми рідними, сім’єю та друзями. Щоб не поранити почуття людей, ви повинні бути обережними у своїх взаєминах.

Цей тиждень може принести стійкий прогрес у вашій роботі. Це також може бути добрим часом для бізнесу, щоб представити нові продукти та розширити свою клієнтську базу.

Ваші зусилля будуть винагороджені. Ваша продуктивність може значно покращитись.

Рівень вашої енергії може збільшитись у другій половині тижня, і ви прекрасно себе почуватимете, але водночас ви повинні підтримувати свою дієту.

Водолії

Насамперед, ви повинні цінувати і любити себе. Надмірне навантаження на роботі слід розглядати як можливість продемонструвати свої сильні сторони, а не як джерело занепокоєння. Це допоможе вам заробити більше грошей.

Щоб досягти справжнього щастя наступного тижня, ви повинні проводити більше часу зі своєю другою половинкою.

Зненацька старий знайомий може запропонувати вільним представникам знака романтичні стосунки.

На шляху ділових людей з 10 по 16 жовтня можуть виникнути перешкоди. Ви можете зіткнутися з деякими проблемами, але зрештою – отримати роботу, на яку заслуговуєте.

Складіть план і дотримуйтеся його – головна порада астрологів. Замість того, щоб зациклюватись на минулому, постарайтеся зосередитися на майбутньому. Згідно з вашим гороскопом, треба подихати свіжим повітрям і зайнятися спортом.

Риби

Наступний тиждень жовтня може принести користь парам, але, ймовірно, знадобиться виконання обіцянки та увага до потреб вашого партнера. Це чудовий час, щоб зробити або прийняти пропозицію!

Не турбуйтеся про свою роботу, тому що це посилить ваші проблеми із емоційним здоров’ям. Зберігайте концентрацію та відданість справі. Працюйте у спокійній, комфортній обстановці. Щоб покращити свої показники, ви повинні стати більш зосередженими та рішучими.

Для оптимального фізичного та психічного самопочуття їжте здорову їжу, пийте достатньо води, відпочивайте, займайтеся спортом та медитуйте.

Всім гармонії і миру!