fbpx

Зірки розкривають карти, і це щось нереальне: великий фінансовий гороскоп на квітень для всіх знаків Зодіаку. Хто вилізе з боргів, а кому варто вже починати економити!

Зірки розкривають карти, і це щось нереальне: великий фінансовий гороскоп на квітень для всіх знаків Зодіаку. Хто вилізе з боргів, а кому варто вже починати економити!

Фінансовий гороскоп на квітень 2023 року

Овен

Овнам варто перестати вірити в свої безмежні можливості, стати більш обережними і об’єктивними. Однак важливо продовжувати говорити собі, що ви заслуговуєте найкращого і що ви здатні на все, тому що це правда.

Це запорука успіху квітня. Овни все ще можуть змінити своє життя, і для цього їм потрібно почати слідувати простим правилам дзен. Ці люди можуть досягти видатних результатів на роботі і в фінансовій діяльності. Для цього вони не повинні покладатися лише на себе. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про допомогу.

Телець

Слабкість Венери в Тельці приносить масу проблем і труднощів, тому 11 числа потрібно приділити час, щоб позбутися думок, які руйнують удачу. Наступний місяць буде насиченим і повним дрібних фінансових проблем. Астрологи радять не зосереджуватися на чомусь одному, а робити все швидко, не втрачаючи уваги. Знайти нові джерела доходу буде вкрай важко, тому краще зосередитися на основній роботі. Квітень не сприятливий для заощаджень: гроші варто витратити на щось дуже важливе і дійсно потрібне.

Близнюки

Наприкінці місяця ретроградний вплив Меркурія негативно позначиться на багатьох представниках знаку. Інформація з неперевірених джерел може ввести їх в оману. Також постраждає інтуїція: це може змусити Близнюків прийняти неправильні рішення, зробивши помилку.

Не варто покладатися на надійність партнерів. Важливо, щоб вони діяли незалежно від 21 числа. Також у квітні астрологи радять частіше використовувати ранкові практики та ритуали, щоб залучити фінансовий достаток. Це допоможе вам підготуватися до ретроградного Меркурія.

Рак

Вплив планет у квітні досить неоднозначний, що може викликати плутанину у фінансовій сфері. Астрологи радять Ракам уникати різних ризиків у професійній діяльності та фінансах. Це стосується, перш за все, угод, капіталовкладень і покупок. Позичати чи позичати гроші будь-кому – не дуже гарна ідея. Неуважність може призвести до гострої нестачі фінансових ресурсів у майбутньому. Планети не забороняють ініціативи, але з 11 числа краще планувати ретельніше. Також важливо подолати лінь, яка може виникнути.

Лев

Лев, здатний самостійно приймати важливі рішення, зможе досягти фінансового успіху. Експериментувати поки не варто, як і не варто шукати нову роботу. Але варто вдосконалювати старі методи і підвищувати ефективність поточної роботи. Методична і спокійна позиція Лева може підвищити вашу продуктивність і ефективність.

У квітні можливі проблеми з ворогами, тому краще використовувати сильний талісман – чорну нитку на зап’ясті. Може виникнути заздрість недоброзичливців, тому Левам слід тримати свої успіхи в секреті.

Діва

До 11 квітня Діва може здивувати багатьох, в тому числі і вас самих, підвищеною працездатністю. Негативний вплив Венери з 11 квітня істотно знизить продуктивність і ускладнить виконання завдань відразу. Астрологи радять трохи частіше відпочивати, щоб не згоріти: крім справ і наполегливої ​​роботи, важливо займатися справами, які приносять вам радість.

Це допоможе вам правильно розпоряджатися енергією, пов’язаною з грошима. Після початку ретроградного Меркурія 21 числа багато чоловіків-Дів стикаються з випробуванням на міцність. Вплив планети спричинить фінансові труднощі.

Терези

Терезам слід уникати ситуацій, які можуть будь-яким чином підірвати їх авторитет. Це не найкращий час для суперечок з начальством, колегами та діловими партнерами. Сильною стороною цього знаку буде здатність вирішувати жорстокі конфлікти і знаходити спільну мову з іншими.

Терези також можуть виявитися бездіяльними і втрачати удачу. Краще не ігнорувати це. Меркурій ще сильний до 21 числа, тому варто шукати нових ділових контактів і перспективних знайомств. Під пильним оком Венери Терези зможуть зацікавити своїми проєктами, ідеями чи роботою впливових людей.

Скорпіон

На початку місяця Скорпіони можуть відчути прогрес у кар’єрі. Також можливо, що їх переманюють конкуренти, які пропонують кращі зарплати. У квітні Скорпіони можуть значно розширити свої можливості, залучивши до своєї справи інших. Фінансові борги – це небезпека: вони повинні якнайшвидше розрахуватися з боргами та позиками.

Можна робити покупки, але витрачати лише на найважливіше. Також астрологи радять навчитися радіти своїм невдачам. Це корисний навик, який стане в нагоді в квітні.

Стрілець

У квітні Стрільці можуть опинитися в багатьох складних ситуаціях, особливо в справах, пов’язаних з грошима і роботою. У складних ситуаціях важливо зберігати спокій. На початку місяця планети створюють гармонійні стосунки для тих, хто працює в команді.

Спілкуватися з партнерами, начальством і підлеглими стане набагато легше. Астрологи рекомендують проводити якомога більше часу в суспільстві, брати участь у спільних заходах, проводити зустрічі, укладати угоди та підписувати контракти. Найважливіші справи потрібно зробити до 20 числа.

Козеріг

Ймовірно, Козерогам буде важко зберігати оптимізм у другій половині квітня, тому астрологи рекомендують частіше використовувати позитивний настрій на кожен день. Фінансова сфера не вимагатиме від Козерогів постійного контролю, тому астрологи рекомендують займатися другорядними справами.

Ви можете спробувати знайти нових ділових партнерів, наставника або когось, чий приклад надихне вас. Слабкі планети не зможуть позбавити Козерогів натхнення, але можуть позбавити їх енергії.

Водолій

У третій декаді квітня Водоліям варто остерігатися шахраїв, обманщиків і взагалі людей, які можуть доставити багато неприємностей. Вони можуть навіть спробувати встановити енергетичний щит, щоб захистити себе від телефонних та інтернет-шахраїв.

Майбутній період відмінно підходить для пошуку нових цілей. Вплив планет допоможе вам зробити деякі кроки до ваших фінансових цілей. Однак зірки радять спершу зосередитися на своїх робочих обов’язках. До 20 квітня варто подбати про найважливіше, адже ретроградний Меркурій згодом порушить ваші плани.

Риби

Астрологи впевнені: у Риб все вийде. Все, що вам потрібно зробити, це бути на порозі успіху і робити те, що вас надихає. За допомогою ритуалу швидких грошей вони можуть істотно збільшити свій дохід, при цьому беручи участь в робочому процесі.

Через ретроградність Меркурія в кінці місяця коло близьких людей може негативно вплинути на їх фінансову удачу, критикуючи шлях, обраний Рибами. Їхні успіхи можуть залишитися непоміченими. Їм бажано діяти обережно і продумувати кожен крок.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page