fbpx

Знайомі давно звали до Італії доглядати їхніх родичів. Робота була хоч і важка, але оплачувалася добре, тому років за 3 можна було спокійно відкласти грошей ще на одне житло. Що, власне, я й зробила. Невістку – в нашу крихітну малосімейку! А як вони ще дітей захочуть?

Я все життя витратила на те, щоб забезпечити улюбленого сина всім необхідним. А тепер замість подяки отримую від нього лише закиди в тому, що чогось недодала.

Коли ми з татом Максима розлучилися, нам із сином довелося з’їхати і тулитися в малосімейці, що дісталася мені у спадок від батьків. За кілька років ми абияк зуміли пристосуватися до ситуації, і все було цілком непогано, хоч місця було неймовірно мало.

Але коли син подорослішав і захотів одружитися, то вирішив привести дружину до нашої оселі. Я думала, що з роками він спробує відокремитися від мене, а він, навпаки, чудово почував себе під материнським крилом.

Спочатку, дізнавшись про плани Максима, я засмутилася. Розуміла, що це нікуди годиться. Нікому від життя в тісноті спокою і радості не буде, а як вони ще дітей захочуть?

Довго думала, що робити, а потім нарешті наважилася поїхати на заробітки за кордон. Знайомі давно звали до Італії доглядати їхніх родичів. Робота була хоч і важка, але оплачувалася добре, тому років за 3 можна було спокійно відкласти грошей ще на одне житло. Що, власне, я й зробила.

Коли повернулася, купила собі скромну двокімнатну квартиру в спокійному районі, а малосімейку залишила синові з невісткою.

Здавалося б, проблему вирішено. Але тепер син не задоволений, що я не подарувала нової квартири молодій сім’ї. Вважає, що я чудово жила б у малосімейці. А йому з дружиною потрібно більше простору, адже скоро й онуки з’являться.

Що сказати, сама винна, що такого виростила. Я на його закиди не ображаюся. Тільки відповідаю, щоб сам спочатку попрацював з моє, а потім про свої права заявляв.

Максим у відповідь тільки сердиться і зникає на цілі тижні, поки йому знову від мене щось не знадобиться.

Ось така подяка матері. Звісно, мені сумно через такі взаємини з рідним сином і його родиною, але є в мене подруги і навіть з мужчиною спілкуюся зараз свого віку, життя продовжується.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page