fbpx
гороскоп
Знак Зодіаку розкаже, чи ідеальна ви дружина для свого чоловіка. Ви готові дізнатися правду?

Знак Зодіаку розкаже, чи ідеальна ви дружина для свого чоловіка. Ви готові дізнатися правду?

Найкращі дружини за знаком Зодіаку – ви належите до них?

Перевірте, які найкращі дружини за знаком Зодіаку!

Місце 1: Водолій

Жінки-Водолії зазвичай мріють про щасливу сім’ю та будинок, сповнений тепла. Вони дуже турботливі, піклуються про свого партнера і дітей, для яких вони можуть себе присвятити, і в той же час живуть своїм життям, заражаючи навколишнє середовище почуттям гумору. Вічно молоді та красиві, з великим інтелектом, кулінарним талантом та великим інтересом до світу, вони стануть прекрасними партнерами на все життя.

Місце 2: Рак

Жінки, народжені під знаком Рака, не наважуються одружуватися надто швидко, але терпіння в цьому питанні окупається, адже вони, як правило, виявляються домогосподарками мрій. Вони розумні і добре виглядають. Вони добре доглядають за дітьми і утримують будинок в чистоті, і вони можуть боротися за кохання всіма силами… все життя. Навіть якщо їхній чоловік все-таки вирішить піти з якихось причин.

Місце 3: Діви

Економна, оптимістична і терпляча Діва буде не тільки дружиною, але і найкращим союзником. Вона підтримає коханого у важких рішеннях, умовить його займатися спортом, підправити гардероб, позбутися поганої компанії, а в разі хвороби вилікує. Вона також завжди мудро чинить в складних ситуаціях чи навіть сварках.

Місце 4: Телець

Жити з дружиною, народженою під знаком Тельця, мило і смішно. Коли в них з’являється мрія, вони обов’язково досягнуть своєї мети, саме тому вони добрі, рішучі мами, вони можуть готувати смачні страви та пристроїти кожен предмет меблів вдома, який вони побачать у рекламній газеті. Недоліком, однак, є буйність Тельців, а це означає, що їхні чоловіки повинні постійно покращувати свій фінансовий стан. Незважаючи на це, вони не шкодують про своє рішення.

Місце 5: Козеріг

Дами-Козероги сприймають шлюбні установи дуже серйозно. Вони намагаються будь-якою ціною підтримати своїх чоловіків і готові пробачити їм багато чого. Вони сміливо стикаються з проблемами та піклуються про затишок в родині. У той же час вони хороші бізнесмени, і можуть всі хатні справи віддати в руки людині, якій довіряють.

Місце 6: Терези

Дружини під знаком терези – прекрасні партнери для всіх, хто дбає про престиж та знайомство. Красиві, акуратні, чарівні , люблять поговорити. Однак вони хочуть вести комфортне життя, тому вони будуть тиснути на свого чоловіка, щоб зайняти вигідну посаду на роботі, а потім наймуть прибиральницю. Найскладнішою стороною їх характеру є сварка на рівному місці, чоловіку варто обережно з нею поводитися в цьому плані.

Місце 7: Стрілець

Жінки-Стрільці – партнери мрії для науковців, художників та видатних інтелектуалів. Їх рухає амбіція, а це означає, що вони зазвичай досягають високої професійної позиції, розмовляють декількома мовами та ведуть цікаве життя, повне подорожей, поїздок на фестивалі. У них багато друзів. Вони проявлять себе дружинами чоловіків з однаково колоритними смаками, готовими надати своїм партнерам стільки ж свободи, скільки потрібно. Потенційні чоловіки не можуть бути домінуючими – Стрільці люблять нав’язувати свої рішення чоловікам.

Місце 8: Близнюки

Близнюки – це люди, які цікавляться світом та творчістю. Коли рутина пробирається в домашнє життя, вони швидко нудьгують, шукаючи спосіб вирватися або, принаймні, зустрінуться з друзями. Тому чоловіки жінок, народжених в цьому знаку, повинні бути на варті і намагатися організувати для них нові атракціони, якщо вони хочуть тримати їх при собі. Ще одна особливість – їх здатність викривати справжню природу людей. Тож якщо ви віддаєте перевагу тікати від власних демонів і боїтеся, що їх розкриють, то краще не вибирайте Близнюка собі в дружини.

Місце 9: Лев

Дружини-леви – це “трофеї”, які гордо представляють можливості своїх чоловіків. Вони майже завжди красиві, акуратні та освічені, вони очікують високого заробітку від чоловіка. У них цікаві хобі, щоб показати себе своїм друзям. Щасливі та креативні, вони завжди намагаються бути центром уваги.

Місце 10: Овен

Жінки, народжені в знаку Овна, прекрасно знають, чого хочуть від життя. Так вони проявлять себе хорошими дружинами для чоловіків, які не люблять вирішувати нічого, інакше будь-яка незначна сварка може обернутися справжньою битвою.

Натомість вони можуть змусити своїх чоловіків розпочати активний спосіб життя, тим більше, що вони завжди мають тисячу ідей та планів на найближчі кілька годин. Вони креативні, їм подобаються діти і добре готують. На жаль, дамам Овнам не вистачає наполегливості, саме тому їм не завжди вдається закінчити навчання або заслужити підвищення по службі на роботі. Їхні чоловіки повинні взяти на себе ці завдання.

Місце 11: Риба

Шлюб з жінкою під знаком Риби – це важкий горіх для розламування. Красиві, життєрадісні, товариські та, здавалося б, приємні до навколишнього середовища, вони дивляться на своїх чоловіків з неприхованим незадоволенням все життя.

Вони також загадкові та непереборні. Чоловіки ніколи не знають, чи сподобається їм подарунок на день народження, чи отримають теплу вечерю, коли повернуться з роботи. Коли Дами-Рибки в гарному настрої, як коти, вони дозволять погладити і створити чудовий настрій. Це трапляється не надто часто, але трапляється!

Місце 12: Скорпіон

Чарівні, красиві та розумні Скорпіони – найскладніші партнери для дружин. Вони дуже зосереджені і мають великі сподівання свого партнера. Розлючені, вони можуть показати справжнє обличчя, порвати фотографії та кинути тарілки. Однак щасливі в шлюбі жінки будуть доглядати за спільним майном і захищати сім’ю в будь-якій ситуації.

Нехай у всіх все буде добре, не зважаючи ні на що!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook