fbpx

Знаки Зодіаку, чиї почуття “отримають” під час з’єднання Венери та Нептуна 15 лютого

Знаки Зодіаку, чиї почуття “отримають” під час з’єднання Венери та Нептуна 15 лютого

Є певні знаки зодіаку, чиї почуття 15 лютого 2023 року будуть уражені, і вони несподівано відреагують на щось, пов’язане з коханням.

Через з’єднання Венери та Нептуна ці три знаки зодіаку будуть відчувати себе майже надчутливими, коли мова йде про кохання. Сьогодні існує майже непристойний відчай, і така вразливість не приносить нам користі.

Ми дивимося на те, як наші серця можуть розбиватися і розбиваються через нашу нездатність прийняти відмову. Іншими словами, ми приймаємо те, що відбувається сьогодні близько до серця, і це одна з причин, чому наші почуття так легко ранити.

З’єднання Венери та Нептуна пробуджує в нас бажання невинності та довіри… ми хочемо, щоб усе було простим та зрозумілим. Це звучить як чудовий план, але ми всі знаємо, що може зробити така вразливість, і зазвичай це не дуже добре.

Сьогодні багато хто з нас зададуться питанням “що трапилося”, усвідомлюючи, що те, що ми зараз відчуваємо дуже, дуже інтенсивно, — це душевний біль. О, це просто болить!

Але ось попередження, дорогі знаки: можливо, ми не маємо справу з фактами, і наш душевний біль може бути не таким сильним, як здається.

Те, що Венера в поєднанні з Нептуном робить, полягає в тому, що це не тільки тут, щоб виявити нашу вразливу сторону, це також може надто посилити наше почуття безнадійності.

Іншими словами, подивіться двічі, перш ніж перейти вулицю і піти в розбите серце. Це може бути не таким травматичним, як ми це представляємо. Подумайте двічі, перш ніж дозволити цьому керувати вами.

Знаки зодіаку, чиї почуття дуже легко поранити під час з’єднання Венери з Нептуном 15 лютого 2023 року:

Овен

Ви можете дивуватися “чому мої почуття так легко ранять” і ви не впевнені, чи те, що ви відчуваєте, є серцевим болем чи просто гнівом, але ви будете коливатися між двома почуттями цілий день.

Ви знаєте, що щось не так; людина у вашому житті, якій ви найбільше довіряєте, здається, грає з вами в якусь сумнівну гру, і ви не бажаєте грати сьогодні. Те, що могло початися як нешкідлива суперечка, могло закінчитися повномасштабною романтичною бурею, і ви також не були до цього готові.

З’єднання Венери і Нептуна грає з вами, любі Овни, і вам це зовсім не подобається.

Ви не знаєте, кому можна довіряти, а людина, в яку ви були закохані, здається, раптово змінилася. Це настільки відволікає вас, що ви не зможете відволіктися від думок про цю людину, а ваше серце не може вирішити, розбите воно чи просто кипить від люті на неї за те, що вона поставила вас у цю ситуацію.

Діва

З вами не завжди найлегше ладити. Іноді ви можете бути зухвалими, але ви завжди вибираєте партнерів, які можуть ставитися до вас, що робить цих людей дуже цінними у ваших очах.

Той, хто може впоратися з вами, є чемпіоном, але трапляється, що ви полюбите його настільки сильно, що відчуваєте, що не можете жити без нього.

Під час зв’язку Венера-Нептун ви помічаєте, що ця людина, цей романтичний партнер, якому довірено ваше серце, не виконує свою частину угоди.

Він думав, що любитиме вас вічно, що це за нове й дивне ставлення до вас? Ви відчуваєте, що є щось глибше, те, чого він вам не сказав; ви заспокоюєте своє серце, бо знаєте наперед, що воно ось-ось розірветься.

Водолій

Незважаючи на те, що сьогоднішні події можуть не приборкати вас, ви надто легко завдаєте шкоди своїм почуттям. Ви можете бути трохи розбиті тим, що сталося, оскільки Венера в поєднанні з Нептуном готує крах дружби. Вас дуже обурює, коли друзі раптово проганяють вас, і це станеться сьогодні.

Як уже згадувалося, це не руйнує вас, але завдає болю, і це той душевний біль, який виникає через одностороннє та дуже несправедливе рішення.

Вони зробили це з вами, не обговоривши спершу речі, тож ви ніколи не могли висловити свою думку.

Ви відчуваєте розчарування під час цього транзиту, і таке почуття сиділо у вас занадто довго. Навіть якщо це починається сьогодні, ви будете думати про це тижнями, навіть місяцями. Ви можете дивуватися, чому так багато ваших друзів просто встають і йдуть геть, не відповідаючи за свої дії.

Але знову ж таки, ви ніколи не дізнаєтеся, тому краще почати працювати над зціленням свого серця якомога швидше.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page