fbpx

Знаки Зодіаку, які проведуть чудовий день у неділю, 26 лютого: Розташування планет є неймовірно потужним і допомагає задати тон для наступного етапу вашого життя

Знаки Зодіаку, які проведуть чудовий день у неділю, 26 лютого

Овен

Поточний стеллій у вашому знаку допомагає вам подолати страх жити за власною правдою. Хоча вважається, що Овен не може робити те, що хоче, або бути чесним, це не завжди так, особливо коли ви сумніваєтеся в собі через інших.

Розділ, у якому ви зараз перебуваєте, називається ваша власна правда, і настав час зосередитися на тому, що це означає для вас. Неможливо рости чи бути щасливим, якщо ти боїшся приймати рішення або намагаєшся виконувати зобов’язання, які інші на тебе поклали.

У цій частині вашої історії зрозумійте силу робити речі по-іншому. Розташування планет є неймовірно потужним і допомагає задати тон для наступного етапу вашого життя.

Козоріг

Плутон — це необхідна енергія, яка допомогла вам виконати те, що було необхідно у вашому житті — навіть якщо це було нелегко. Плутон рухається через ваш знак з 2008 року, допомагаючи вам зіткнутися зі своєю темрявою та впоратися з нею, щоб ви могли по-справжньому прийняти його світло.

Коли це почне згасати, навіть якщо буде повторний візит, коли Плутон стане ретроградним пізніше в цьому році, ви можете почати бачити вдячність за все, що сталося. Ви здоровіше сприймете те, як все сталося, і оптимістичніше дивитеся на майбутнє.

Використовуйте цю енергію сьогодні, щоб відчути більше натхнення і дозволити собі знову мріяти, тому що все можливо, якщо ви в це вірите.

Рак

Перебування Плутона в Козерозі впливає на ваше романтичне життя з 2008 року, але тепер, коли перебування Плутона тут майже закінчилося, ви також можете почати відчувати більшу ясність. Козеріг — ваш брат, знак, який керує стосунками.

У цій частині вашого життя Плутон допоможе вам привнести більше справедливості в себе та ваші стосунки. Плутон працює над тим, щоб підвести вас до важливої ​​частини, щоб ви могли зробити зміни, які сприятимуть вашому найбільшому зростанню.

Хоча багато чого змінилося в цій сфері вашого життя, важливо пам’ятати, що ніщо не відбувається з вами, крім вас. Сьогоднішня енергія допомагає вам набрати обертів і почати мріяти про те, що буде далі, беззастережно вірячи, що все, що сталося досі, було для найбільшого блага всіх учасників.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page