fbpx

Знаки Зодіаку, які є повними протилежностями, але притягуються один до одного, наче магніт

Відповідно до астрології, наші знаки Зодіаку сильно впливають на нашу особистість.

Ці приземлені особистості також відіграють певну роль у нашій загальній сумісності з зодіаком і людьми, яких ми вважаємо привабливими, і іноді ця людина є повною протилежністю вам.

Протилежні знаки зодіаку засновані на полярності. Також відомі як знаки-сестри, вони розташовані на 180 градусів один від одного на колесі зодіаку та мають спільну модальність, тоді як їхні елементи протилежні в спектрі.

Зустрічатися досить складно, але коли ви додаєте той факт, що ви можете зустрічатися з кимось зовсім іншим, може бути важко зрозуміти, чому це набагато краще, ніж зустрічатися з кимось, хто може бути вашим близнюком.

Як бачите, завжди буде щось, що змушує вас відчувати себе некомфортно у зустрічі з кимось, хто є вашою протилежністю.

Те ж саме вірно, коли ваш знак зодіаку протилежний знаку сонця вашого партнера.

Але перш ніж повністю відкинути ідею зустрічатися зі знаком, який є повною протилежністю вашому, згідно з астрологією, подумайте, як це може бути найкращим для вас.

Протилежні знаки зодіаку ідеально врівноважують один одного, тому ви можете відчувати до них такий сильний потяг.

Насправді зустрічатися з людиною, чий знак зодіаку зовсім інший, може бути найкращим вибором.

Звичайно, може здатися, що у вас ніколи не буде нічого спільного, але розбіжності один одного можуть зміцнити ваші стосунки.

Ось протилежні знаки зодіаку, які притягують один одного наче магнітом

Овен і Терези

Овен і Терези, ви можете здатися занадто протилежними один одному. Ви обоє надто керовані різними речами, щоб вважатися ідеальною парою, і все ж такою ви є.

Ваші розбіжності часто роблять вас дуже хорошою парою.

Ви обидва можете бути трохи впертими і можете довго сперечатися, але ви також майстерні чарівники. Коли ви потрапили під чари іншого, будь-кому з вас дуже важко сказати “ні” коханню.

Є щось захоплююче в тому, щоб ризикувати та розважатися, і коли ви поєднуєте знак вогню та знак повітря, ваша енергія посилює це хвилювання.

Овен, ви можете навчити Терезів час від часу розпускатися, не відчуваючи провини чи надмірних роздумів. Тим часом, Терези, ви можете навчити Овна боротися чесно та бути більш розумними у своїх очікуваннях у житті.

Телець і Скорпіон

Ви обоє неймовірно чуттєві особистості, Телець і Скорпіон, що робить ваше партнерство чимось на кшталт казки, коли справа стосується стосунків у спальні.

Обидва ваші знаки зодіаку дуже успішні, але кожен з вас хоче досягти успіху по-своєму.

Телець, ви знаєте, як протистояти найскладнішим ситуаціям, не здаючись, тоді як Скорпіон, ви знаєте, що для процвітання потрібні багато розуму та рішучості.

Ви знаходите якості, яких вам не вистачає в іншому партнері, що робить ваші розбіжності такими цікавими.

У спальні ви будете дуже повною парою. Ваші знаки також збігаються фізично. У спілкуванні, Телець, ви, як правило, простіші, ніж Скорпіон, який, як правило, більш інтуїтивний.

Ваші відмінності просто допомагають вам використовувати сильні сторони один одного, будучи різними. Ваші два знаки зодіаку дуже віддані і підуть на край світу один за одного, коли вони глибоко закохані.

Близнюки і Стрілець

Близнюки і Стрілець, у вас обох різні особистості, залежно від вашого настрою. Отже, навіть якщо жоден із вас не завжди відчуває однакові почуття, ви розумієте один одного.

Потрібна особлива людина, щоб знати, як це бути комунікабельним і балакучим одну хвилину, а наступної — тихим і стриманим. Це взаєморозуміння зміцнює ваші стосунки, оскільки немає стресу щодо того, чому хтось із вас діє по-іншому, здавалося б, нізвідки.

Ваші два знаки зодіаку створюють найкращу дружбу, що важливо для того, щоб ваші стосунки були здоровими та тривалими.

Звичайно, Близнюки, ви іноді можете бути підступними, тоді як Стрільці ви віддаєте перевагу говорити все як є. Можливі непорозуміння. Але ви компенсуєте це тим, що станете друзями, а не коханцями, і використовуватимете спільні інтереси, щоб залишатися поруч.

Рак і Козоріг

Рак і Козоріг дуже приваблюють один одного завдяки їхній спорідненості. Будьте одночасно дуже успішними та цілеспрямованими знаками, які бачать зміни в житті розумними та важливими. Є багато речей, які пов’язують їх так, що вони з’єднуються разом.

Сім’я та любов також важливі для них, і вони, як правило, мають схожі ідеї, коли справа стосується побачень, близькості та шлюбу.

Рак, швидше за все, буде комунікабельним із більш зайнятим соціальним життям, тоді як Козоріг схильний бути більш інтровертним і домашнім, але ці протилежні риси все ще відіграють важливу роль у збалансуванні їхніх стосунків.

Будуть моменти, коли Рак просто захоче залишитися вдома, а Козоріг захоче вийти “прогулятися”, даючи цій парі здорову дозу обох світів.

У той час як Рак може мати багато різних настроїв в один і той же день, Козоріг більш урівноважений, що дає Раку когось, з ким можна поговорити, коли він відчуває особливу стурбованість.

Лев і Водолій

Лев любить контролювати ситуацію та брати на себе відповідальність, а це означає, що він також має відчувати себе під контролем.

Для Водолія все з точністю до навпаки. Немає потреби контролювати їх, коли вони вірять у те, що слідувати божевіллям життя.

Водолій не та людина, яка ділиться любов’ю з будь-ким, тоді як Лев, як правило, дуже теплий і романтичний.

Звичайно, у житті Водолія є люди, які бачать набагато тепліші сторони, але Водолій схильний зберігати це для людей, які приймуть його таким, яким він є насправді.

Лев занадто сильно турбується про те, що про нього думають інші люди, але з Водолієм Лев набагато більше розслабляється. А з Левом Водолій побачить, що доброта та дружелюбність мають велике значення.

Діва і Риби

Діва може бути занадто стриманою в житті, тоді як Риби іноді можуть бути більше схожими на торнадо, але в цих стосунках завжди є взаємне захоплення.

Обидва вони можуть боятися і турбуватися про різні речі, але незалежно від того, через що переживає один, інший готовий допомогти, чим зможе. Завжди знайдеться щось, чого один із цих знаків не зможе зрозуміти, а інший зможе.

Ці два знаки часто дуже самовіддані та люблять прихильність, тому між Дівою та Рибами ніколи не бракує близькості. Риби прагнуть плисти за течією життя, тоді як Діва намагається залишатися максимально приземленим і вдумливим.

Це може призвести до деякої напруги, але коли знак бачить найкращі риси, які таке мислення може принести іншому, прийняття того, ким він є, завжди переважує напругу та роздратування.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page