fbpx

Знаєте, у нас з чоловіком все добре, окрім того, що  не знаю, скільки він отримує зарплатні. Вадим мені взагалі не каже про гроші! Може, це нормально, але мене трохи бентежить, чесно кажучи. Вадим від мене старший. Йому 39, мені 26. У нього є дві доньки, у мене син чотири роки не від нього. Тобто в обох нас є “багаж”, ми знали, на що йшли. Ось навіть зараз ситуація, буквально кілька днів тому

Знаєте, у нас з чоловіком все добре, окрім того, що  не знаю, скільки він отримує зарплатні. Вадим мені взагалі не каже про гроші!

Може, це нормально, але мене трохи бентежить тай факт, чесно кажучи.

Почну спочатку. Ми з чоловіком розписалися 3 роки тому, а до цього зустрічалися пів року. Вадим від мене старший. Йому 39, мені 26. У нього є дві доньки, у мене син чотири роки не від нього. Тобто в обох нас є “багаж”, ми знали, на що йшли.

Але Вадим виявився не готовим на ділі. Спочатку почав вживати міцне в перші місяці після весілля, були безсонні ночі, потім мене таке життя втомило і я пішла від нього. Він перестав, схаменувся, і ми зараз знову разом.

Але, у нього одна біда – гроші! Він не каже мені скільки отримує, хоча працює у мого тата, і я чудово знаю коли та скільки він отримує. Він не дає мені грошей, від слова зовсім. Я раніше жила з чоловіком, який теж старший за мене був, але у нас з ним був загальний бюджет, а не так, що мої гроші – це наші спільні, а його гроші – у нього в кишені.

Виходить, що я приношу свою зарплату, говорю Вадиму, скільки саме отримала, і починаю витрачати, купую йому одяг, інші необхідні речі. Про дитину свою я не пишу, оскільки я малому ні в чому не відмовляю, готую смачні страви і таке інше.

Ось навіть зараз ситуація, буквально кілька днів тому.  Ми відправили його дочку 12 років та мого сина 4 роки до його мами в село на вихідні. Перед від’їздом я дзвоню мамі чоловіка і питаю, що треба купити.

Свекруха мені називає цілий список, я все купую на свої гроші, відправляю в село, плюс ще передаю гроші, а він ходить, наче це його не стосується, і ніякої матеріальної допомоги не запропонує.

Як мені Вадима навчити жити саме родиною, а не кожен сам за себе? Хоча спочатку я йому не раз пропонувала, що давай у нас буде спільний бюджет, але в результаті після сварки якийсь він забрав всі наші збереження і пішов. Більше я тих грошей не бачила, а тепер він взагалі нічого не вкладає в родину зі свого заробітку. Чи нормально це?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page