fbpx

Знаєте, від чого я найбільше втомилася? Жити і працювати задля родини чоловікової сестри. Дуже хочу поділитися своєю історією та почути думки, поради, якісь підказки, як змінити ситуацію. У мого чоловіка Вадима є сестра, моя зовиця Ольга, живе окремо від нас, але всі ми в одному місті. Ольга заміжня вдруге, у неї аж троє дітей. А це ось – родзинка на торті: сьогодні вранці зустрічаю Олю з чоловіком у магазині, вони йдуть з червоненьким, вона морозиво їсть, але дітям нічого не купили взагалі!

Знаєте, від чого я найбільше втомилася? Жити і працювати задля родини чоловікової сестри. Дуже хочу поділитися своєю історією та почути думки, поради, якісь підказки, як змінити ситуацію.

У мого чоловіка Вадима є сестра, моя зовиця Ольга, живе окремо від нас, але всі ми в одному місті, невеличкому райцентрі. Ольга заміжня вдруге, у неї аж троє дітей.

Зовиця ніби й у декреті, але дітьми до ладу не займається. Цілими днями тільки відео в ютубах і тік-токах та світлини в соцмережі виставляє. Родині зовиці постійно потрібна наша допомога, зокрема й фінансова.

Чоловік Ольги заробляє зовсім замало, плюс аліменти від першого чоловіка на двох дітей вона отримує, але на їхню родину грошей все рівно постійно не вистачає. Олі допомагають свекри та мій чоловік. І от тут у мене питання.

Оля постійно жаліється, що їм нема чого їсти або закінчили гроші, а до зарплати її чоловіка ще далеко. І ось саме цим Оля змушує мого чоловіка допомагати їй. Так, Вадим допомагає сестрі не великими сумами, але знаєте, що мене не влаштовує?

А те, що нам от ніхто не допомагає, ми самі крутимося-крутимось, я працюю на трьох роботах, чоловік працює з 9 ранку до 8 вечора. У нас двоє дітей. Ми все своє життя збираємо і відкладаємо на щось: то на меблі, то на ремонт.

Але сестра чоловіка думає, що всі наші гроші нам дістаються легко. Вона вважає, що ми всі разом одна велика сім’я, і тому маємо допомагати один одному. Але ж допомога йде лише їм від нас!

А це ось – родзинка на торті: сьогодні вранці зустрічаю Олю з чоловіком у магазині, вони йдуть з червоненьким, вона морозиво їсть, але дітям нічого не купили взагалі! Ну як так можна?

Мені дуже прикро, що замість того, щоб збирати й відкладати на щось, розподіляли гроші правильно, вони витрачають кошти на право і на ліво, а потім скаржаться, що їсти нічого, і ми їх великою мірою утримуємо.

Мене це все більше не влаштовує. Але як змінити ситуацію і переконати чоловіка не допомагати сестрі фінансово – не маю уявлення. Допоможіть, будь-ласка, порадою!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page