fbpx
гороскоп
Знову повернетесь до холостяцького життя: ці знаки Зодіаку потрапили до “чорного списку”. Зорі пророкують, якщо не розлучення, то велику “бурю” з другою половинкою вже до кінця літа

Знову повернетесь до холостяцького життя: ці знаки Зодіаку потрапили до “чорного списку”. Зорі пророкують, якщо не розлучення, то велику “бурю” з другою половинкою вже до кінця літа.

Астроексперти виділили зі всіх знаків Зодіаку три, які можуть розбігтися зі своїми другими половинками вже до кінця літа.

По можливості, спробуйте виправити ситуацію в кращу сторону. Нехай вам щастить!

Отже, до “чорного списку” потрапили такі знаки Зодіаку: Овен, Рак та Терези.

Овен

Уже в цьому місяці у Овнів може з’явитися стійке відчуття, що вони знаходяться у стосунках без світлого майбутнього. Ви виведете на серйозну розмову свою другу половинку. Розбір польотів неминучий. При цьому якщо ви хочете залишити після себе гарне враження, то не варто тиснути на партнера. Краще поясніть йому, що відчуваєте і чому більше не можете продовжувати ці стосунки.

Рак

Раки – це досить чутливі люди, які можуть спалахнути через будь-яку дрібницю. У серпні такий їх стан значно загостриться, тому конфліктів з другою половинкою їм не уникнути. Крім того, ви всіляко будете намагатися “понизити” свого партнера, але якщо не хочете розлучитися ворогами, тоді тримайте себе в руках.

Терези

Терезам також не пощастить на любовній ниві. Весь серпень ви будете думати про те, що вас не влаштовує у стосунках з другою половинкою. У підсумку ви можете прийти до того, що хочете розбігтися, як в морі кораблі. При цьому астрологи попереджають, що ваш партнер так само може бути незадоволений вами, тому цілком ймовірно, що він спрацює на випередження і швидше розірве з вами зв’язок.

Щоб там не було, пам’ятайте, Ваше життя у Ваших руках!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua