fbpx
гороскоп
Знову про приємне! Наступного тижня, з 10 по 16 жовтня-2022 грошики просто залюблять ці 4 знаку Зодіаку! Вже зараз можете готувати  великі кишені та гаманці – насипле в них щедро! Всесвіт убереже Дів від заздрості і всіляко їм допомагатиме наповнити свої гаманці свіжою валютою

Знову про приємне! Наступного тижня, з 10 по 16 жовтня-2022 грошики просто залюблять ці 4 знаку Зодіаку! Вже зараз можете готувати  великі кишені та гаманці – насипле в них щедро! Принаймні, у цьому запевняють астрологи.

Овен

Для Овна з наступного тижня настає час виправданих ризиків: якщо наважитеся змінити роботу, почати нову справу, перетворити хоббі на бізнес – все задумане вдасться!

Зірки пророкують Овнам зустіч з великими грошима вже зовсім скоро. Можливо навіть, що хтось вам неочікувано залишить заповіт чи спадок у вигляді нерухомості або коштовностей – чекайте звістку наступного тижня!

Козеріг

Для Козерога найближчим часом є два способи якнайшвидше наповнити скарбничку: або більше заробляти, або менше витрачати.

Наступного тижня з 10 по 16 жовтня-2022 Козероги досягнуть досконалості і в тому, і в іншому. Заробляти почнуть абсолютно фанатично та не витрачають майже нічого. Ну, а сенс, сенс який витрачати гроші на нісенітницю, якщо їх можна витратити на навчання, наприклад чи купівлю будинку мрії в майбутньому?

Таке ставлення до грошей допоможе вам ще більше заробити. Гроші для Козерогі – це результат вкладеної праці, а хто ж своєю працею розкидається, га? Нехай у банку полежить. Їсти не просить.

Скорпіон

Наступного тижня перед представниками цього знаку відкриті всі шляхи й дороги, які приведуть до фінансового успіху.

Ви у всьому будете вигравати, тому сміливо беріться за будь-які справи, поєднані з грошима. У цей період ваші конкуренти не мають жодного шансу.

Чекайте пропозицію щодо нової посади або відрядження, яке добре оплачується.

Діва

Несподівано! Перше місце та золоту медаль серед везунчиків наступного тижня одержують Діви. Хоча воно й не дивно, адже вони – головні зодіакальні аскети. У списках найбагатших людей світу найбільше представників саме цього знака.

У період з 10 по 16 жовтня-2022 всесвіт убереже Дів від заздрості і всіляко їм допомагатиме наповнити свої гаманці свіжою валютою. Зірки на вашій стороні у будь-яких починаннях, пов’язаних з фінансовими справами.

Наступного тижня ваші захоплення і хоббі мають шайбільший шанс перетворитися на прибутковий бізнес – у вашому житті з’явиться спонсор, який повірить у вас і у ваші здібності.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.