fbpx
гороскоп
Зорі пророкують цим знакам Зодіаку у липні, якщо не розлучення, то серйозні розбіжності з другою половинкою. Ретроградний Сатурн цьому лише посприяє – на жаль!

Зорі пророкують цим знакам Зодіаку у липні, якщо не розлучення, то серйозні розбіжності з другою половинкою. Ретроградний Сатурн цьому лише посприяє – на жаль!

Липень 2022 року може виявитися непростим часом для трьох уродженців зодіакального кола – їм загрожує розрив стосунків та розлучення, що зруйнує всі мрії. Це рішення може виявитися дуже болючим, але не варто втрачати віру у краще.

За словами астрологів, ретроградний Сатурн у Водолії принесе проблеми Овнам, Близнюкам та Козерогам. Їх може зрадити близька людина або конфлікти дійдуть до межі, коли зберігати шлюб виявиться неможливим.

Овен

Овни зіткнуться з нерозумінням партнера, але замість того, щоб вирішувати проблеми – влаштують “бурю”. Швидше за все, їм доведеться поставити крапку у стосунках, оскільки уродженці знаку не вміють поступатися. Вони будуть дуже агресивними та дратівливими, що ще більше ускладнить ситуацію. Астрологи радять уродженцям знаку навчитися стримувати свої емоції, інакше буде важко здобути щастя навіть у нових стосунках.

Близнюки

Уродженці знаку Повітря відрізняються непостійністю, але дуже вимогливі до партнера. Саме це може стати великою проблемою у стосунках та покласти край шлюбу у липні 2022 року. Нерозуміння, які накопичувалися якщо не роками, то місяцями спричинять велику “бурю”, а Близнюки, замість пошуку компромісу, вирішать втекти від проблем. Їм потрібно самим розібратися в тому, що для них найважливіше в житті.

Козеріг

Козероги знаходяться під заступництвом планети Сатурн, тому відрізняються авторитарністю та вимогливістю. Якщо на роботі це допомагає їм досягти великих висот і навіть обійняти керівну посаду, то в особистому житті скоріше шкодить. Козероги запідозрять свою другу половинку у зраді, і привід буде. Саме це стане остаточною причиною поставити крапку у стосунках, хоч і стане для уродженців знаку болісним рішенням.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua