fbpx

Зовсім свого сина не розумію, і не сиділося йому в Швеції! І кому купив квартиру? Колишній і дитині! А міг би собі чи нам і в оренду віддати. Я взагалі не хотіла, аби Юра з заробітків повертався, та ще й зараз казна чим займається

Ми з чоловіком просто в осаді від того, що зробив недавно наш єдиний син Юра. Він у нас чудовий хлопчик, але безхарактерний. Колишня невістка ним і досі крутить як хоче.

Одружився Юра рано, у 26 років. Пожили вони трохи з нами, бо невістка з іншого міста.

Але Настя нічого робити вдома не хотіла, возилася тільки з дитиною, їй не подобалося, що я вимагаю участі в домашньому господарстві.

Зрештою вона умовила Юру переїхати на орендовану квартиру. Я приходила, допомагала чим могла, але Настя цього не цінувала. Фінансово їй хотілося жити красиво, а Юра не міг тягнути сам всі її забаганки.

І якось син з’явився з речами на нашому порозі, чому ми з чоловіком, чесно кажучи, зраділи. Але ми не знали тоді, що з нами Юра надовго не залишиться.

Через кілька місяців син поїхав на роботу в Європу, в Швецію. Там він прожив 6 років, заробляв, нам трохи теж допомагав.

Коли почалося вторгнення рф в Україну, я дуже тішилася, що син далеко і не хотіла, аби він повертався зараз. Всі розуміють, чому, син у нас один.

Та перед Новим роком Юра несподівано повернувся, сказав нам, зо його місце в Україні, став на облік.
А жити знати синочок більше не став – орендував собі квартирку. Зовсім свого сина не розумію, і не сиділося йому в Швеції!

Та найгірше сталося кілька тижнів тому.

Юра купив двокімнатну квартиру. І кому? Колишній дружині і дитині! Вони вже туди переїхали, оформив син все на Настю, нам сказав не втручатися.

А міг би собі чи нам купити і в оренду віддати – додатковий заробіток ніколи не завадить! Я взагалі не хотіла, аби Юра з заробітків повертався, як я вже сказала.

Та ще й зараз казна чим займається, наче без нього волонтерів мало – ремонтує безкоштовно військовий транспорт.

Сам при цьому офіційно не працює, живе з підробіток, платить аліменти, хоча Настя, якби нормальна, відбилася від аліментів, адже квартиру отримала.

Більш того – подруга мені сказала якось, що бачила Юру й Настю разом з сином на прогулянці, а вийшли вони з її квартири.

Тому я здогадуюся, яка ще була причина Юриного повернення. Не здивуюся, якщо скоро дізнаюся, що вони знову разом.

Звичайно, я не проти, нехай наш син буде щасливим, але прикро те, що як був наївним хлопчиком, якого Настя використовує, так ним і лишився.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото  – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page