fbpx
життєві історії
Зоя пішла до Люди з коробкою цукерок просити грошей. Спочатку довго вмовляла. Людмила ніяк не відреагувала на таке прохання. Тоді Зоя почала погрожувати, адже майже десять років вона виконувала для неї роль справжньої матері! У відповідь нерідна дочка, про яку згадали лише зараз, виставила мачуху з дому. Через місяць Люді подзвонив батько

Людиної мами не стало, коли їй виповнилося чотири роки. Через кілька років батько одружився вдруге і привів в будинок спокійну жінку Зою з довгою косою. Жінка була хороша, з малою Людою ладила.

Незабаром у них з Людиним рідним батьком  з’явилося двоє спільних дітей: погодки Маша і Даша.

Дівчинка допомагала доглядати за сестричками мачусі, навчилася добре готувати і всіляко намагалася заслужити її прихильність.

Але чим старшими ставали молодше діти Зої, тим більше вона ставала суворішою до Люди, чіплялася до неї: то багато говорить, то мало робить, то їсть за чотирьох. Речі не носить, посуд б’є, іграшки ламає. Люда намагалася поговорити з батьком, але безрезультатно. Він просто відмахнувся – що хочете, те й робіть.

Люда відразу ж зрозуміла, що вдома їй нічого доброго не світить. Вона з усіх сил намагалася пробитися в цьому житті. Пішла туди, де найпростіше отримати житло. Дівчина вона була недурна, тому з першого разу вступила в будівельний університет і закінчила п’ять курсів з відзнакою.

На сімейне життя у Людмили взагалі не вистачало часу. Зате через кілька років після закінчення вузу вона змогла купити квартиру, зробити там гарний ремонт і обзавестися машиною. Відпочивати дівчина їздила тільки закордон і, якщо чесно, не особливо підтримувала стосунки зі своїми родичами.

Зоя давно вийшла на пенсію. Вона натішитися не могла своїми дочками: розумницями і красунями. Вони вже були давно заміжні і подарували батькам по двійко онуків. На кожному сімейному святі Машу і Дашу ставили в приклад Люді. Та лише криво посміхалася. А потім стало відомо, що Маша з чоловіком набралися просто немислимих кредитів. Як за них розраховуватися ніхто не знав. Зрештою, Зоя прийняла рішення звернутися до нелюбої доньки Люди. У неї точно є заощадження і допомогти вона може, адже Маша
для неї сестра, хоч і зведена…

Зоя пішла до Люди з коробкою цукерок просити грошей. Спочатку довго вмовляла. Людмила ніяк не відреагувала на таке прохання. Тоді Зоя почала погрожувати, адже майже десять років вона виконувала для неї роль справжньої матері! Це не було аргументом для Людмили. Тоді Зоя просто закотила істерику, після якої нерідна дочка виставила мачуху з дому.

Через місяць Люді подзвонив батько. Безрезультатно. Тобто, результат один – у Людмили своя правда і допомагати дорослим людям, які повинні самі нести відповідальність за свої вчинки, вона не має наміру.

Маша кожен день плаче, а банки вимагають гроші. Люда недавно полетіла знову відпочивати. Чи правильно вона зробила?

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page