fbpx
гороскоп
Зрада, втрата грошей чи романтика: гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 для всіх знаків Зодіаку. Хто з українців ступить на “білу смугу”, а кому пощастить врази менше

Зрада, втрата грошей чи романтика: гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 для всіх знаків Зодіаку. Хто з українців ступить на “білу смугу”, а кому пощастить врази менше.

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 для всіх знаків Зодіаку

Ознайомтеся з тижневим гороскопом з 19 по 25 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку та подивіться, як цей тиждень складеться для вас.

Хочете знати, яким буде цей тиждень і чи вдасться все задумане? Читайте тижневий гороскоп з 19 по 25 вересня 2022 року та подивіться, що говорять зірки.

Гороскоп на тиждень для Водоліїв з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Водолії повинні бути обережними, що вони говорять, оскільки їх уїдливі зауваження можуть по-справжньому поранити когось. Намагайтеся більше зважувати свої слова і звертайте увагу на почуття інших людей.

Робота та фінанси: Ви можете стати недовірливими, підозрілими і навіть агресивними, захищаючи своє становище в компанії та свій дохід. Зірки кажуть, що ця стратегія зовсім не окупиться.

Здоров’я: зараз у вас може бути гірший настрій через вплив Марса у вашому знаку. Намагайтеся бачити позитивні сторони кожного дня і менше зосереджуватися на негативі.

Тижневий гороскоп Риб з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Риби в сердечних справах тепер повинні керуватися своєю інтуїцією. Вона підкаже найкращий вихід із будь-якої ситуації.

Робота та фінанси: на роботі цього тижня ви не будете витрачати час на довгі роздуми та роздуми про дрібниці. Будьте обережні, тому що необдумані рішення можуть вам дорого коштувати і накликати гнів вашого керівника.

Здоров’я: Стрес, який супроводжуватиме вас цього тижня, здебільшого породжений… вами. Ви марно створюєте штучний тиск часу. Розслабтеся і дайте собі та іншим відпочити.

Тижневий гороскоп Овна з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Овни  у відносинах будуть насолоджуватися спокійним днем ​​зі своїм партнером. Самотні можуть розраховувати на знайомство з цікавою людиною в дуже незвичайному місці. Це може бути початком чогось більшого.

Робота та фінанси: тепер ви будете сміливі та заповзятливі. Все, за що ви візьметеся цього тижня, буде успішним. Планетарна аура прихильна до вас, тому використовуйте цей час для поліпшення свого становища в компанії.

Здоров’я: планетарна аура цього тижня сприяє фізичній активності.

Тижневий гороскоп для Тельців з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Тельці дізнаються, що той, хто давно заявляв, що є їхнім другом, дійсно хоче бути кимось більшим. Подумайте, чи відчуваєте ви почуття до цієї людини, і якщо ні, чітко встановіть свої межі.

Робота і фінанси: Не мовчіть коли хтось намагається звалити на вас свої обов’язки, рішуче скажіть “ні”.

Здоров’я: Зорі зараз закликають вас бути обережними і звернути особливу увагу на здоров’я своєї травної системи. Дискомфорт, який ви можете відчувати цього тижня, може бути викликаний поспішним прийомом їжі.

Гороскоп на тиждень для Близнюків з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Близнюки в сердечних справах повинні керуватися тільки власним благом і тим, що підказує їм інтуїція. Якщо ти чогось не хочеш, просто не роби цього, подобається це комусь чи ні.

Робота та фінанси: цього тижня ви будете надзвичайно ефективні в діях. Для вас не буде нічого неможливого, і вам вдасться зробити все, що ви вирішите. Планетарна аура сприяє вам і підтримує всю вашу діяльність.

Здоров’я: зірки радять вам зараз зосередитися на собі та глибше подивитися на себе. Відповіді на всі важливі питання, які хвилюють вас протягом деякого часу, з вами.

Гороскоп на тиждень для Рака з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Раки повинні знати, що цей тиждень сприятливий для вирішення сімейних справ. Якщо ви підійдете до них з належною увагою, ви досягнете задуманого, а може навіть більше.

Робота та фінанси: цього тижня ви вирішуєте справи, які вимагають свіжого погляду та нових інноваційних ідей. У вас є шанс придумати те, що підкорить серце вашого боса і всієї команди.

Здоров’я: Зараз у вас не буде причин скаржитися на стан здоров’я. Завдяки сприятливому впливу Юпітера у вашому знаку ви будете насолоджуватися дуже хорошим самопочуттям.

Тижневий гороскоп Лев з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Леви тепер будуть надзвичайно егоїстичними та егоцентричними. Ви зовсім забудете, що у ваших близьких теж є свої потреби, про які потрібно піклуватися. Це може призвести до конфлікту.

Робота та фінанси: це не найкращий час для нових професійних завдань. Через негативний вплив Юпітера у вашому знаку ваш розум не надто відкритий для вивчення нового.

Здоров’я: зараз ви будете дуже емоційно ставитися до всього. Зірки радять заспокоїтися і стримати емоції, адже вони ніколи не бувають найкращими порадниками.

Тижневий гороскоп Діва з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Завдяки подіям цього тижня Діви нарешті зрозуміють, наскільки вони важливі для своїх коханих і наскільки вони вболівають за вас. Краще пізно, ніж ніколи. Зірки радять більше ніколи про це не забувати і не сумніватися.

Робота та фінанси: цього тижня йдіть по стоптаній доріжці й не вибирайте нових шляхів. Якщо ви творчі та відходите від старих рішень, у вас є шанс придумати інноваційну ідею та досягти успіху.

Здоров’я: цього тижня зосередьтеся на розслабленні та відпочинку. Намагайтеся рано лягати спати, щоб зарядитися енергією після виснажливих днів.

Тижневий гороскоп Терезів з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Терезів цього тижня очікує неоголошений візит, який повністю змінить їхній день, а можливо… й все життя. Одне можна сказати точно – буде багато чого нового.

Робота та фінанси: отримайте пораду від довіреної особи, перш ніж приймати важливі кар’єрні рішення. Її свіжий і відсторонений погляд допоможе вам побачити різні аспекти ситуації з абсолютно нової точки зору.

Здоров’я: непривабливе темне забарвлення зубів може бути спричинене великою кількістю кави та чаю, які ви п’єте протягом дня. Спробуйте обмежити споживання цих напоїв і замініть їх більш здоровою водою.

Гороскоп на тиждень для Скорпіона з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Скорпіони тепер будуть особливо розуміючі і великодушні. Але будьте обережні, щоб хтось не використав вашу доброту лише для того, щоб досягти власних цілей у такий спосіб або щоб… нашкодити вам.

Робота та фінанси:  тепер ви будете амбітні та готові братися за нові завдання. Це оцінить ваш керівник, і завдяки цьому ваша позиція в компанії зміцниться. Планетарна аура вам на користь.

Здоров’я: Якщо у вашій пам’яті постійно повертаються ситуації з минулого, над якими ви годинами роздумуєте і не можете перестати їх мучити, зверніться до психолога. Виникають проблеми, з якими ви можете не впоратися самостійно.

Тижневий гороскоп Стрілець з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Стрільці на цьому тижні отримають радісну звістку, яка неабияк підніме настрій. Однак намагайтеся не виставляти свою радість напоказ, тому що ніщо так не вражає людей, як щастя інших.

Робота і фінанси: Ви вирішите швидко впоратися з невиконаними і поточними завданнями, тому з понеділка почнете посилено працювати. На жаль, кількість нових завдань буде надходити настільки швидко, що, видаливши одне зі списку, ви додасте ще три.

Здоров’я: бережіть зуби і використовуйте зубні пасти з правильною дозою фтору. Також варто використовувати спеціальні ополіскувачі, які не тільки освіжають подих, але і запобігають карієсу.

Гороскоп на тиждень для Козерога з 19 по 25 вересня 2022 року

Любов і особисте життя: Козеріг повинен бути обережним, щоб не сплутати самовпевненість із зарозумілістю. Будьте обережні, щоб не зробити цю помилку, оскільки ви можете втратити з поля зору людину, яка вам дорога.

Робота та фінанси: виміряйте свої наміри цього тижня. Якщо ви знаєте, що не можете впоратися із завданням, просто не робіть його. Завжди краще відмовитися від чогось, ніж не виконати обіцянку, особливо дану начальнику.

Здоров’я: Якщо ви відчуваєте зубний біль під час вживання теплої або холодної їжі, можливо, у вас підвищена чутливість. Використовуйте спеціальну зубну пасту для зміцнення емалі, а якщо це не допомагає – зверніться до стоматолога, адже причина може бути серйознішою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua