fbpx
життєві історії
Зранку я пакувала Дмитру обід на роботу, і він попросив мене покласти контейнери в його рюкзак. Мені спочатку потрібно було звільнити там місце, тому я витягнула кілька речей. Серед них був чек з ювелірного магазину, а сума на ньому не маленька. Мені було погано того ранку. Мені Дмитро подарував на розписку каблучку, але не таку, не з діамантом. Я розгубилася і швидко поклала усе назад і запхала туди контейнери для обіду. До сьогодні я не призналась йому у побаченому

Мені, здається, не щастить з чоловіками. У мого першого чоловіка було кілька дамочок на стороні. Я довго цього не помічала, бо дбала про дітей і господарство. І я не мала часу ні на що інше. Якби не наш спільний друг, Андрій би ще довго водив мене за носа.

Андрій  був симпатичним хлопцем і не міг поскаржитися на відсутність інтересу з боку жінок. Коли він запросив мене на побачення, я не могла повірити, що він вибрав мене. Потім ми почали зустрічатися, а потім одруження і двоє дітей.

Він одружився на мені, щоб мати спокій. Андрій знав, що я займатимуся домогосподарством, готуватиму їжу і йому не доведеться займатися дітьми.

Я завжди була сімейною людиною, я любила спокій. Андрій це зрозумів і користувався цим протягом багатьох років. Коли я нарешті відкрила очі, я зрозуміла, що Андрій був мені невірний з того часу, як ми почали зустрічатися. І він ніколи не зупинявся.

Я довго вагалася, чи проганяти його. Насправді це зайняло у мене кілька років. Але коли діти вже були підлітками і почали помічати, що з татом щось не так, я зважилася на рішучий крок. Я хотіла показати дітям, що вони не повинні любити такі речі.

Можливо, було пізно, але коли все закінчилося, я відчула неймовірне полегшення.

Після розлучення діти жили зі мною, у нас була квартира поменше, але ми були щасливі. Думаю, вони нічого не пропустили. Окрім тата. Але з цим нічого не можна було вдіяти.

Я намагалася зустріти хорошого чоловіка, але після сорока ці речі досить складні. Чоловіки або одружені, або розлучаються з поважної причини. У гіршому – це старі холостяки, яким не цікаві такі жінки, як я. І тому я потихеньку змирилася з тим, що буду одна.

Одного разу це сталося. Обидвоє дітей вже стали самостійними і вилетіли з гнізда…

Після роботи мене зустрічала порожня квартира, і я часто просто сиділа у вітальні й дивився у вікно. Це був не приємний час. Але потім я зустріла брата своєї сусідки.

Дмитру було на той час 52 роки. Він допомагав їй переносити нові меблі, і я зустріла його в коридорі. Він працьовитий і в нього веселий характер. З сусідкою я трохи дружила, тому запропонувала зварити каву і щось спекти, щоб їм було зручно переставляти меблі.

Потім Дмитро зайшов до мене й подякував за сирник. Він сказав, що ніколи не їв таку смачну випічку. Здавалося, він хотів ще щось сказати, але був боязкий і вважав за краще триматися.

Коли він пішов, моя сусідка почала зі мною розмову. Виявилося, що Дмитро постійно питав про мене. Він розлучений, тому що його дружина знайшла іншого. І він уже давно один…

Я довго роздумувала про Дмитра, щоб зрозуміти, чи правильний він. Ми зустрічалися два роки, перш ніж з’їхатися. Потім він попросив мене вийти за нього заміж, і я погодилася. Я сподівалася, що цього разу все вийде. І так ми жили разом і проводили разом багато часу.

Але й цей комфорт закінчився. Одного ранку я пакувала Дмитру обід на роботу, і він попросив мене покласти контейнери в його рюкзак. Мені спочатку потрібно було звільнити там місце, тому я витягнула кілька речей. Серед них був чек з ювелірного магазину, а сума на ньому не маленька.

Мені було погано того ранку. Мені Дмитро подарував на розписку каблучку, але не таку, не з діамантом.

Я розгубилася і швидко поклала усе назад і запхала туди контейнери для обіду. Дмитро поцілував мене перед виходом і побіг, бо запізнювався.

Я навіть не побажала йому гарного дня.

Чому це відбувається зі мною? Чому я не можу знайти нормального чоловіка? Я подзвонила на роботу і сказала, що почуваюся погано.

Я цілий день думала, що робити далі. Мені п’ятдесят і я розумію, що якщо ми розлучимось з Дмитром, я більше не зустріну чоловіка і доживатиму старість на самоті.

Я не хочу бути знову одна. Я вирішила, що краще буду мовчати. Я не скажу Дмитру, що знайшла. І я сподіваюся, що це просто короткочасна зустріч.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page