fbpx
життєві історії
Зрозуміла, що вдало вийшла заміж, коли застала Миколу вночі на балконі під час завзятого поїдання пиріжків. Так стало тепло на душі, що навіть не сварилася за порушення договору. Не кожен би зміг ось так дружину підтримати. Коли в холодильнику наваристий борщець, та тушковане з картоплею м’яско, та салатик крабовий, а потім кухлик кави з цукром та молоком вприкуску з пиріжками… Забрало падає, руки самі тягнуться

Зрозуміла, що вдало вийшла заміж, коли застала Миколу вночі на балконі під час завзятого поїдання пиріжків. Так стало тепло на душі, що навіть не сварилася за порушення договору.

Справа в тому, що у мене є проблема із зайвими кіло. Якщо раніше це був чисто естетичний момент, який мене не надто хвилював і я не переймалася, то тепер це позначаєтьсяна моєму самопочутті. Лікар сказав, що спочатку потрібно знижувати вагу, а потім вже усувати наслідки, інакше толку не буде.

Велика проблемка в тому, що у мене сили волі немає взагалі. Особливо на всілякі смаколики. Ну не можу я собі в них відмовити, хоч ти трісни. Потім буду себе гризти, докоряти але то потім. А коли в холодильнику наваристий борщець, та тушковане з картоплею м’яско, та салатик крабовий, а потім кухлик кави з цукром та молоком вприкуску з пиріжками… Забрало падає, руки самі тягнуться.

Словом, складно мені. Чоловік коля про це знає. Коли спеціаліст прописав дієту, чоловік відважно вирішив, що сяде на неї разом зі мною. Домовилися, що вдома ніяких шкідливих продуктів, все відварне, на пару і по трішечки. А чоловік у мене теж любить поїсти, але у нього це все проходить безслідно, як був худим, так і лишається. Перевіряли у спеціалістів – здоровий, просто обмін речовин хороший. Так що від булочок, жирного та смачного він не відмовлявся ніколи. А тут вирішив заради мене.

Ой, перші тижні були просто непроглядним лісом. Як я ревіла над тією гречкою з куркою, та хто б знав! Сидимо з чоловіком вечеряємо, а мені ця гречка поперек горла стоїть. І так мені себе шкода… Дивлюся на Колю, як він самовіддано запихається цієї куркою, його теж шкода. Але завдяки Миколі обійшлося тільки ниттям, від дієти я не відхилялася.

Точніше, я якось спробувала, та чоловік, що той Цербер, знаходив все мої хованки. Вигріб все, до останньої зефірки. Ще й дивився так докірливо, як моя мама, коли я двійку зі школи приносила. Зовсім перестала я хитрувати, змирилася з неминучим. Тим більше, коли зрозуміла, що гімнастичний обруч мені тепер не як раз, а великий. Результати були вже явно помітні, і справа пішла веселіше. Але строгу дієту ніхто не відміняв.

А тут почала помічати, що по квартирі їжею смачною почали пахнути. Ніколи такого не було, витяжка завжди нормально працювала, що сусіди готують, ми ніколи не чули. А тут то пиріжками пахне, то котлетами. Собачки, думаю, стрункі, душу мою ятрите. Поскаржилася Миколі, той пообіцяв з витяжкою розібратися.

Через якийсь час пахнути насправді перестало.

Але вчора я з’ясувала, що витяжка насправді була ні до чого, даремно я на сусідів неприємності голодні думала. Напилася я перед сном води, мене посеред ночі і підняло. Зазвичай як лягаю, до ранку не добудишся. А тут закортіло. Уже повернулася в ліжко, дивлюся – чоловіка нема. А де ж йому бути вночі? Пішла шукати.

Всю квартиру обійшла – нема мужика. А потім бачу, піжамні штани знайомого забарвлення у двері балкону відображаються. Пішла на балкон, стоїть мій цуцик і лопає пиріжки! Мене побачив, ледь не похлинувся. І очі винуваті-винуваті, куди б подітися! А мені так смішно стало, дорослий мужик, начальник, о другій ночі на балконі в піжамі і шльопанцях їсть нишком пиріжки.

Виявилося, що це його свекруха підгодовує, оскільки з моєї дієтою мій тощий Микола почав зі штанів випадати. Мені не помітно, я його щодня бачу, а мама помітила. Ну і вжила заходів. Нареготалася я з тих змовників, звичайно! Вирішили, щоб чоловік від сухом’ятки чогось там не заробив, він періодично буде у мами харчуватися, щоб шкідливі  і надто ситні продукти додому не купувати.

А я лежу, посміхаюся і думаю: як же мені пощастило з чоловіком, не кожен би зміг ось так дружину підтримати! А Коля мій он який, найкращий!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page