fbpx
гороскоп
“ЗСУ ще не починали”: ясновидиця, чорна відьма-некромант та фіналістка проекту “Битва екстрасенсів” Марія Тиха спрогнозувала, що чекає на Україну восени

“ЗСУ ще не починали”: ясновидиця, чорна відьма-некромант та фіналістка проекту “Битва екстрасенсів” Марія Тиха спрогнозувала, що чекає на Україну восени

Осінню наші хлопці покажуть “сусідам” де раки зимують! Готуємось до сильного бою.

За словами екстрасенса, ЗСУ ще не розпочинали повномасштабний контрнаступ, він відбудеться восени.

Екстрасенс, ясновидиця, чорна відьма-некромант та фіналістка проекту “Битва екстрасенсів” Марія Тиха спрогнозувала, що чекає на Україну восени.

“Контрнаступ найбільш важкий та активний буде з 15 вересня. По всіх напрямках, зокрема в Херсонській області”, – заявила вона в інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз”.

Ясновидиця каже, що, судячи з її віщих снів, цьогоріч холоди прийдуть дуже рано. Крім того, вона закликає мирних людей виїжджати з окупованих територій Херсонщини, адже там буде “ще та зачистка”.

“Я вважаю, що у вересні наші підуть на прорив. І в районі річки Інгулець буде дуже складний бій”, – прогнозує екстрасенс Тиха.

За її словами, з початку вересня ймовірні перемовини між “головним на росії” та Зеленським, та вони не матимуть успіху. Адже для України висунуті Росією умови будуть неприйнятними.

Крім того, вона запевнила українців, що Крим вдасться повернути під контроль України, та термінів вона не озвучила.

Віримо в наші мужні ЗСУ!

Все буде Україна. З нами Бог, за нами Перемога!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page