fbpx

Звуть мене Марина, я заміжня, в шлюбі з чоловіком Денисом ми вже 5 років. Ще недавно ми з чоловіком жили в іншому місті і все було чудово, але місто значно зруйноване, і ми вирішили не зимувати в ньому і переїхали з дитиною до його мами в інше, більш мирне місто. Але вся біда в тому, що чоловік залишився ще в Дніпрі, поки його по роботі не перевели, і опинилася я з його мамою і дитиною в одному домі. Але найгірше, те що вона купила сину квартиру, щоб ми жили, але я вже не хочу там жити! Мені не комфортно від того, що чоловік мене не підтримує. Мама Дениса назавжди в нашому житті! як врятуватися?

Звуть мене Марина, я заміжня, в шлюбі з чоловіком Денисом ми вже 5 років. Ще недавно ми з чоловіком жили в іншому місті і все було чудово, але місто значно зруйноване, і ми вирішили не зимувати в ньому і переїхали з дитиною до його мами в інше, більш мирне місто.

Але вся біда в тому, що чоловік залишився ще в Дніпрі, поки його по роботі не перевели, і опинилася я з його мамою і дитиною в одному домі.  І почалося! Постійні зауваження Раїси Василівни, що я не так виховую донечку, що я забороняю – вона дозволяє, ми постійно сперечаємося.

А коли я скаржуся чоловіку, він дзвонить їй, вона розповідає все з свого боку і потім Денис каже, що я там псую всім настрій, що я конфліктна і не можу ужитися з його мамою.

Раїса Василівна вважає, що я налаштовую її сина проти неї, хоча я нічого такого не роблю, я просто скаржусь на те, що я вічно винна, хоча стосунки у нас з його мамою нормальні, але ось чому вона постійно дає мені якісь поради, постійно намагається вчити, робить зауваження, каже. що я молода і нічого не вмію і не розумію?

А  Денис у відповідь постійно говорить що ну така в нього мама, треба сприймати її такою, як вона є. Але найгірше, те що вона купила сину квартиру, щоб ми жили, але я вже не хочу там жити, я не почуваюся комфортно і вдома в цій квартирі.

Я як сіра ворона в цій родині, у мене немає захисту ні від кого, мати моя пішла до нового чоловіка і їй не до мене, батько давно свої сліди від нас приховав, підтримки в мене нема.

Я сказала чоловікові, що раз він не може мене підтримати, то я не буду більше до нього звертатися за цією підтримкою, і зараз ковтаю всі образи, все тримаю в собі, і у мене все частіше виникає питання: таке що мені робити в цій ситуації? Я не маю бажання жити в цій квартирі, мені не комфортно від того, що чоловік мене не підтримує.

Я люблю шалено Дениса, але я не знаю, як змінити цю ситуацію, я через все не приділяю належної уваги донині, не граюся з нею, і це ще додатковий привід для того, щоб свекруха зайвий раз мені нагадала яка я невміла і неорганізована.

Допоможіть будь ласка розібратися, як мені жити у всьому цьому, адже цей час читають старші, розумні і мудріші за мене жінки, бо я вже просто не витримую. Забула сказати: квартира, яку купила свекруха, в цьому ж місті, де живе вона. Тобто якщо ми залишимося в ній жити – мама Дениса назавжди в нашому житті.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page