fbpx
Breaking News
Молитва, що рятує в скрутну хвилину, зберігає життя. Бог є Заступник і надійний Прихисток для всіх, хто твердо вірить і надіється на Нього.
З нього був непоганий депутат, принаймні, він сам в це вірив. Що міг – робив, чого не міг – за те не брався, працював по схемі: першочергово – на свої імідж і кар’єру, потім – на людей. І враз все обридло, стало нудним, аж тошно.
 Яким буде розмір мінімальної пенсії в 2020 році: названа сума, на яку здатні прожити наші пенсіонери…
Коли чоловік вперше приготував цей шашлик без маринування за порадою друга, ми всі були дуже приємно здивовані – неймовірна вийшла смакота, смачнішого м’яса я зроду не їла! Тепер готуємо тільки так, бо це найвдаліший спосіб!
У хвилини очікування я уявляла, як господар забере свого друга, і я залишуся зовсім одна. У цей момент сльози потекли з моїх очей, а Бім підійшов і, ніби прочитав мої думки, почав лизати мене вологим язиком. Цю ідилію перервав дзвінок у двері. Побачивши гостя, я втратила дар мови
Здоров'я
Зимовий догляд: чотири засоби, які потрібно викинути з косметички

Кожної пори року шкіра потребує особливого догляду. У зимовій косметичці не повинно бути продуктів зі вмістом спирту та агресивних скрабів. Догляд повинен бути дуже щадним та повноцінно живити шкіру обличчя. Ми виокремили чотири продукти, які краще відкласти до теплого сезону.

Матові покриття

Особливо це стосується помад з матовим топом. Такий засіб пересушує губи, що разом з морозом та вітром може створювати додаткові проблеми. Краще використовуйте бальзами та гігієнічні помади з зволожувальним ефектом.

Скраби для обличчя

Скраби грубого помелу дуже агресивно позначаються на стані шкір. Викликають почервоніння та додаткову сухість. Взимку краще зовсім виключити пілінги. Віддавайте перевагу гоммажі з щадними відлущуючими частинками. Це густий крем, що містить рослинні компоненти. При регулярному використанні дозволяє обійтися без глибокого чищення обличчя.

Блиски для губ

У складі кожного блиску для губ міститься вода. На морозі такий засіб просто замерзає, провокуючи тріщини на губах.

Догляду кошти з вмістом спирту

Усі спиртовмісні тоніки, засоби для вмивання та креми для зимового догляду абсолютно не підходять, навіть для жирної шкіри. Спирт руйнує гідроліпідний баланс шкіри. Провокує додаткову сухість та подразнення.

Читайте також: СЕКРЕТ КРАСИ: ЧОМУ ВЗИМКУ ВОЛОССЯ СІЧЕТЬСЯ І ВИПАДАЄ

Джерело.

Related Post