fbpx
Лайфхаки
10 секретів успішного флірту

«Я зовсім не вмію фліртувати, — журиться в усіх стосунках прекрасний чоловік або абсолютно чудова жінка.

— Може, саме тому мені поки не вдалося зустріти свою другу половинку? »

Флірт, звичайно, не замінить любов і симпатію. Однак це чудовий спосіб привернути увагу протилежної статі, відчути себе привабливіше або бажаним. І, звичайно, якщо Ви будете яскравою або помітним, Вашій другій половинці буде легше Вас знайти!

Отже, ось вони, десять секретів успішного флірту.

1) Слухайте те, що говорить інша людина. Насправді, це одна з найбільш спокушаючих речей у світі!

2) Посміхайтеся. Вчені з’ясували, що коли людина посміхається (незалежно від самопочуття), вивільняються гормони, які роблять її щасливішою.

3) Мисліть позитивно. Не потрібно розмовляти з самим собою в страху, сумніві або гніві, женіть такий настрій геть!

4) Постарайтеся в будь-якій ситуації залишатися спокійним. Якщо Ви нервуєте, Ви просто випромінюєте нервозність. І навпаки.

Читайте також: Улюблені квіти вашої обраниці розкажуть усе про її характер

5) Відчувайте себе комфортно, будучи самим собою. Вам не потрібно прикидатися, потрібно просто прийняти себе таким, який Ви є, і отримувати від цього задоволення.

6) Не зводьте флірт до спілкування тільки з тими людьми, яких розглядаєте як потенційного партнера. Спілкуйтеся з багатьма, вибирайте їх випадково. Це кращий спосіб відпрацювати навички флірту.

7) Дивіться в очі іншій людині. Успішний флірт багато в чому залежить від поглядів.

8) Не бійтеся використовувати підручні засоби, щоб зав’язати чи продовжити розмову. Згодиться собачка, капелюх, парасолька, машина чи навіть дитина (звичайно, не Ваша).

9) Не сперечайтеся з компліментами. Якщо хтось захоплюється Вашим зовнішнім виглядом, не поспішайте повідомляти, що плаття куплено на розпродажі, а шкіряний піджак дістався від тата. Краще з посмішкою вимовте: «Дякую!»

10) Не потрібно скаржитися на життя, навіть якщо такі історії забезпечуються неабиякою порцією гумору. Будьте веселі, грайливі, імпульсивні.І тоді флірт стане Вашим природним станом. А хто зможе встояти перед справжнім зачаруванням?

Джерело.

Related Post

facebook