fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
життєві історії
25 років – це вже майже, що старість

Скоро у мене день нapoдження, виповниться 25 років. Не хочеться навіть відзначати.

Все тому, що мати вбuлa мені в голову, що 25 це все, це вже не дівчина, а ціла жінка. Грубо кажучи, старість прийшла.

Краса твоя пішла на спад, ти тепер не дівка, ти вже жінка. Якщо хочу якесь «сміливе» пальто наприклад з леопардом, то відразу це тобі вже не за віком, треба щось більш спокійне.

Заміж вийшла з її подачі, хлопця любила, просто заміж в 18 не збиралася.

Але вона мені всю зозулю проїла, що співжиття i гулянки це позорище, давайте одружитеся ну і одружилися.

Коли днями я потроху почала в розмові з нею закидати вудки, що можливо я розлучуся з чоловіком, то вона відразу лекцію, мовляв тобі 25 ти потім нікого не знайдеш.

Читайте також: Подала на розлучення і тепер не можу змиритися з цією думкою

Краси не залишилося майже і з кожним днем буде тільки менше, як ти будеш жити одна, ти не знайдеш собі мужика.

Відчуваю себе старіючої, кожен день мені здається, що я старію все більше і більше, мені здається, що на мене більше ніхто ніколи не подивиться, тому що я взагалі ніхто, коротше ці думки набувають нав’язливий характер.

Мені дуже погано.

Related Post