Шоу-бізнес
38 років разом: Лілія Ребрик розмістила зворушливе фото батьків

Ведуча «Ранку з Україною» Лілія Ребрик поділилася на своїй сторінці в Instagram зворушливим фото зі своїми батьками, які сьогодні, 12 липня, святкують 38-ту річницю весілля.

«Рівно 38 років тому, 12 липня на Петра І Павла в м. Чернівці йшов Сильний дощ. Кажуть, це на щастя)) Так !!! На щастя одружена мої батьки! Сьогодні смороду святкують своє «ртутного» весілля.

Щасливі, красиві, люблячі, мають двох донечок і двох онучок. Щастя є! І я це точно знаю). Люблю вас. гортанний фото. І пишіть на кого я все ж таки схожа.

Аджея кажуть, що люди, коли щасливі разом — з роками стають схожими Одне на одного. І це правда!», — підписала знімки Лілія.

Читайте також: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ПОКАЗАЛА СЕБЕ В 13 РОКІВ

«Ліля, ви більше схожі на тата, а Діана на вашу маму», «Які всі красиві і щасливі. Прийміть поздоровлення і нехай буде добре і у вас і у ваших Малишок щастя здоров’я і благополуччя».

«На тата схожа сильно», «на маму», «Лілія, ви схожі на тата:) Поздоровлення батькам!», «Дуже схожа на батька!», — написали в коментарях до фото шанувальники.

Рівно 38 років тому, 12 липня на Петра і Павла в м. Чернівці йшов сильний дощ. Кажуть, це на щастя…….))) Так!!! На щастя одружилися мої батьки!❤️❤️❤️ Сьогодні вони святкують своє «ртутне» весілля. Щасливі, красиві, люблячі, мають двох донечок і двох онучок. Щастя є! І я це точно знаю). Люблю вас❤️❤️❤️ Гортайте фото. І пишіть на кого я все ж таки схожа. Адже кажуть, що люди, коли щасливі разом- з роками стають схожими одне на одного. І це правда! #38роківразом #ртутневесілля #мамаітато #дикасімейка

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Джерело.

Related Post

facebook