fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Суспільство
4 квітня: що потрібно обов’язково зробити в цей день

У православному церковному календарі це день вшанування пам’яті святого мученика Василя Анкірського, священика. Джерело

Інші назви свята: «День Василя», «Василь Парник», «Василь Капельник», «Василь Сонячник», «Тепляк». Всі ці назви дня були пов’язані з теплою сонячною погодою, яка настає саме 4 квітня.

В цей день потрібно спекти хлібці у вигляді сонця, які посипають родзинками. Його потрібно з’їсти вранці з самого початку, перед основним прийомом їжі.

Випічку потрібно з’їсти повністю, так що не робіть їх занадто великими. А крихти слід віддати птахам.

Вже можна починати будівництво біля будинку і сам будинок.

Раніше помічали, що з тієї сторони де капає крапель і біжать струмки будувати не можна, тому що це місце буде підмито водою.

Читайте також: Я пcихaнyлa і дала ляпaca дружинi сина, а вона вдарила мене у відповідь

Якщо ви хотіли відбілити якісь речі або тканину, то це потрібно зробити саме сьогодні, вважається, що Василь допоможе.

Але після прання, речі потрібно вивісити сушитися на сонці, а ввечері забрати і подякувати Василю.

Старе поношений взуття потрібно викинути, виносити вперед носами, інакше повернуться всі питання і проблеми, які ви вирішували в цьому взутті.

Якщо взуття хороше, але десь надірвалося або стерлося, то його краще полагодити.

Якщо хтось xвopiє вдома, то потрібно дати йому трохи крапельної води, яку збирають у цей день. Тоді він швидко піде на поправку.

Щоб діти виросли здоровими теж потрібно набрати води, але на світанку, потім поставити її на підвіконня, щоб на неї потрапили сонячні промені.

Перед купанням ввечері її додають в ємність, у яку дитина перед сном опускає ніжки.

Народні прикмети на 4 квітня

Якщо в сім’ї сваряться чоловік і дружина, треба було 4 квітня винести простирадло, зняте з їх ліжка, на сонечко. Нехай там до вечора повисить.

А якщо квітка в горщику розцвіла у цей день – це хороший знак, що обіцяє прибуток.

Related Post