fbpx
Шоу-бізнес
Лорак зраджували все життя: минуле Мурата Налчаджиоглу спливло назовні

Шлюб співачки Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу завжди був “фіктивним” – принаймні, так стверджують у близькому оточенні артистки на тлі скандалу, котрий розгорівся після подружньої зради. Від самого початку друзі знали: він зовсім не вірний своїй обраниці, хоча майстерно це приховував.

Зрада в родині Лорак: все очевидно?

Киянка Амелія Поганіч, котра особисто знайома із родиною співачки, зазначила, що Лорак натерпілася від коханого сповна:

“Ані Лорак зі своїм турецьким чоловіком давно живуть у фіктивному шлюбі. Він її зраджував, cкoтинa, завжди. Ще вагітною її зганьбив. Раніше він хоч соромився. А тепер зовсім і зраджує вже відкрито”.

Читайте також: МАША ЄФРОСИНІНА ОПУБЛІКУВАЛА ЗВОРУШЛИВЕ ФОТО З СИНОМ

При цьому у Налчаджиоглу завжди були коханки, інколи – по кілька одразу:

“Двох дівчат я особисто знала. У однієї роман із ним був років 7 тому, в іншої – 4 роки тому. Одна з них була дизайнером. Допомагала їм із ремонтом квартири. Так ось, дизайн був і в ліжку.

Не залишав цей турецький менеджер жодну спідницю. А де він і де його дружина? Він ніхто, звичайний службовець готелю, з грязі в князі. Вона зробила його крутим, а він усі ці роки її ось так “дякує”, – підтвердила Світлана Коба.

Нещодавно батько Лорак Мирослав Куєк заступився за її чоловіка Мурата Налчаджиоглу, якого раніше спіймали на зраді в одному з київських нічних клубів. Він зазначив, що чутки, які поширюються про зятя, руйнують сім’ю його дочки, а Мурат насправді ні в чому не винен.

Він вважає, що історія роздута з нічого, хоча скандальний ролик, де розважається Налчаджиоглу, не бачив.

“Все у них з Муратом нормально, вони разом. Не розумію, навіщо так перебільшувати все? Як огидно руйнувати сім’ю!” – прокоментував скандал Мирослав.

А от у діджея караоке-клубу, в якому раніше був спійманий на зраді чоловік Лорак, інша версія:

“Ми тут завжди бачимо Мурата або самого, або в компанії друзів. У Ані, напевно, інші уявлення про відпочинок. Знайомі ми давно, він порядний, любить свою сім’ю.

Але не заперечую, що кожен чоловік може потрапити в таку ситуацію, якщо перед ним буде настирливо крутитися дама. Така наша натура”.

Джерело.

Related Post

facebook