fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Суспільство
7 жовтня – яке свято: традиції, заборони і прикмети

Сьогодні, 7 жовтня, віряни вшановують пам’ять святої Теклі. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день – дізнайтеся, що можна і не можна робити!

Дата 7 жовтня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. Джерело

За церковним календарем сьогодні віряни вшановують пам’ять святої Теклі. Вона була ранньохристиянською святою, шанованою в лику рівноапостольних.

Життя святої описане лише у апокрифі “Діяння Павла та Текли”, написаному у II столітті.

У понеділок, 7 жовтня, іменини відзначають власники таких імен: Андрій, Василь, Давид, Павло, Степан, Текла. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Читайте також: Це мені розповідала ще бабуся, та я вперто відмовлялися її слухати: 7 речей, які не можна робити ввечері

Народні прикмети й традиції

  • Яскраве сонце на Теклю обіцяє різку зміну погоди.
  • Грім гримить 7 жовтня – зима буде теплою.
  • Зима буде теплою, якщо на дубі багато жолудів.
  • Якщо опинитеся в цей день у лісі, поспостерігати за білками – тварина линяє від голови до хвоста, значить, зима буде сльотава і довга, а коли, навпаки, від хвоста до голови, чекайте холодні зимові місяці.
  • Зима буде холодна і рання, якщо на день Теклі птиці низько над землею літають.
  • Зверніть увагу на врожай жолудів. Якщо їх багато, значить, зима очікується м’яка, а майбутній рік врожайним.

Що не можна сьогодні:

  • Сьогодні не можна думати погано про рідних або близьких, аби не накликати на себе біду.
  • Не слід у цей день об’їдатися та зловживати алкоголем.
  • Не бажано нині відмовляти нужденним, аби цілий наступний рік не бути нужденним.
  • Ще не можна брехати, щоб не накликати на свій рід лиха.

Related Post