fbpx
Breaking News
Будьте щасливими у відносинах! 2 простих правила: як же чітко і правильно сказано!
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Суспільство
18 жовтня: що потрібно зробити в цей день

Це просто прекрасний час, щоб зібратися з подругами і зайнятися чимось разом. Можна займатися рукоділлям, зв’язати собі теплий шарф або вишити якийсь декор для дому.

Адже саме в цей день наші пращури влаштовували довгі посиденьки в хатах, їх називали вечірні засидження.

Тоді дівчата збиралися разом, розважалися і базікали, співали, працювали: пряли, ткали і шили на всю сім’ю, деякі вишивали. Іноді грали в цей вечір.

Життєдайну нитку – перша, яку випрялі в цей день, зазвичай з вовни – потрібно було пов’язати на ліву руку. Можна це зробити і собі і дітям, вона допомагає від пристріту і має таку велику силу, що її навіть заговорювати не потрібно.

Читайте також: 7 ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК: ВАРТО ВІДМОВИТИСЯ ЗАРАДИ КРАСИВОЇ ШКІРИ

Що ще потрібно зробити сьогодні

Завершіть всі свої незакінчені справи, якщо це можливо.

Віддайте людям або банкам борги, навіть невеликі.

Сьогодні потрібно звільнятися від морального і матеріального непотрібного вантажу.

Складіть план на майбутнє і помрійте, піддайтеся фантазіям і виберіть собі за мету на найближчий час.

Якщо вирушаєте на важливу зустріч, не можна надягати нічого нового з одягу і аксесуарів.

Провітрені, але старі, речі принесуть сьогодні удачу, в них ви відчуваєте себе більш впевнено і комфортно.

Якщо відносини у вашій парі стали, як Американські гірки, то злети, то падіння, вам обом потрібно купити срібні кільця і надіти їх один одному на середній палець на лівій руці.

Якщо у вас є знайомий знахар, то сьогодні вони знімають порчу та зурочення.

Діти, які народилися сьогодні дуже сильні духом, особливо вони відрізняються стійкістю, а їх камінь талісман може бути або аметист, або рубін.

Джерело.

Related Post