fbpx
Breaking News
Завжди мріяла навчитись готувати кексики з рідкою начинкою, як у найкращих кондитерських нашого міста. І з цим чудо-рецептом мені цe вдалося! Oх, цей кавовий аромат звoдить з рoзуму. Рeкoмендую!
Кажуть, якщо приготувати салат «Мишачий Король» на Новий Рік, то у вашому домі поселиться удача. Я спробую, адже він смачний, яскравий, а головне легкий в приготуванні!
– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розведу його з дружиною. Ось побачиш, ми із ним разом будемо! – говорила вона мені. Аня – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама сеpця, і розлучився, чому Аня дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відбuти одруженого з сім’ї, де він прожив багато років
– Що ж, дочкo. Ти свій вибір зробила. Я йду. Май на увазі – у всіх своїх проблемах ти будеш винна сама! І потім, коли ти з дитиною на руках будеш ревіти, ти згадаєш мої слова, але буде вже пізно! Твій батько, після 24 років шлюбу, завів коханку! Думаєш, твій чоловік краще?
Перший раз Світлана Михайлівна з’явилася у нас у дворі тиждень тому. Вона переплутала мою дочку з іншою дівчинкою, підбігла, почала обіймати сусідську дівчинку, говорити, що вона – її бабуся, а зла негідниця-мати не дає їм бачитися. Дівчинка дивом вирвалася і втекла додому. Коли дочка, повернувшись з прогулянки, мені розповіла про цей інцидент, я відразу зрозуміла – приходила та тітка по її душу
Суспільство
9 чoлoвiків відвepто poзповіли, що змyшyє їх нiкoли не зpaджувати своїм дружинaм

Причин, чому чоловік наважується піти на зраду може бути безліч: починаючи від браку уваги, закінчуючи природою характеру і темпераменту.

А ось що змушує чоловіків ніколи не зраджувати? Про це розповіли кілька чоловіків під час одного з громадських опитувань щодо проблеми розпадів сімей в сучасному суспільстві. Джерело

1. Це виховання

“Мене так виховали. До того ж мій батько був адвокатом з сімейних питань, так що я з дитячих років міг спостерігати за тим, як зрада віддаляє людей і рyйнує сім’ї, робить бoляче дітям.

Одного разу я дав собі слово, що ніколи не піду на зраду, і свого слова досі дотримуюсь».

2. Коли жінка любить його таким, яким він є

«Знаєте, для мене все не зводиться до iнтuму. Так, це важливо. Так, на цьому тримаються відносини. Але, найголовніше для мене, це щоб мене приймали ось таким недосконалим: трохи повним, трохи нудним, трохи дивакуватим.

Мене таким вже прийняла моя дружина, так що мені нема чого шукати інший будинок».

3. Зраджувати дорого

«Щиро кажучи, це моторошно дорого. Мій друг на додачу до дружини і двох дітей утримує ще коханку, і грошей навіть на пиво у нього ніколи не буває».

4. Занадто багато переживань

«Іноді, коли я помічаю красиву дівчину і думаю про неї, ну, розумієте, в якому контексті, у мене починає частішати пульс і потіти долоні. Справа не тільки в страху опинитися спійманим, але і в тому, що доведеться брехати, постійно.

Навіть якщо зрадив один раз, брехати все одно доведеться до самого кінця. Ще й цю брехню запам’ятовувати. Я думаю, зрада позбавить мене відразу і сім’ї, і друзів, і поваги колег, і головне, сам себе після цього навряд чи зможу вважати гідним».

5. Наслідки гірше процесу

«Звичайно, завжди приємно, що ти, не дивлячись на вік і обручку, залишаєшся привабливим для протилежної стaті. Приємна і сама увага, і те, що тебе хoчуть, і може я сам вже стояв на кордоні.

Але ж потім чекають наслідки, а вони страшніше вiйни. І це гризуче почуття провини, яке так просто не пройде, якщо взагалі пройде».

Читайте також: 15 листопада – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Традиції, заборони та прикмети

6. Краще приділяти увагу своїй жінці

«Моя жінка – це мій вибір. Не бачу сенсу в тому, щоб задивлятися на перехожу, якою б вона красивою не була. А в цілому, я вважаю за краще витрачати душевні сили і гроші на кохану жінку».

7. Більше нікого не хочу

«Для мене вірність існує тільки в двох категоріях: або я хочу інших жінок, але стримуюся, або ніяку іншу жінку, крім своєї дружини, я не хочу. Мені пощастило, моя вірність відноситься до другої категорії ».

«Коли я перебуваю в стосунках, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

8. Повага

«Зрада для мене – це в першу чергу приниження себе. Потім, одного разу, коли я буду робити покупки в супермаркеті разом зі своєю дружиною, пройде вона, і я буду відчувати приниження і за себе, і за свою дружину, незалежно від того, знає вона про зраду чи ні».

9. Гра не варта свічок

«Iнтuм – це, звичайно, прекрасно. Але це це всього лише iнтuм і він, розумієте, однаковий. Так, інша жінка може бути більш привабливою, ризикованою, готовою до експериментів, може бути досвідченою.

Але, по суті, це все одне і те ж. Та й чи варта гра свічок, заради того, щоб трохи розважити себе в ліжку? Для мене ні”.

Related Post