fbpx
Суспільство
9 серпня: яке сьогодні свято і що потрібно, а що не можна робити

У цей день працювати не можна, тільки збирати цілющі трави.

За народними легендами в полі працювати небажано, адже тому, хто працює, «гроза спалить хліб”. Однак можна збирати різні трави для цілительства. Сьогодні у них особливі властивості, і вони можуть допомогти зцілити різні недуги.

У це свято, яке присвячене святому Пантелеймону, потрібно збирати лікарські рослини. Також годиться віднести колоски в храм, щоб їх освятили.

Насіння з цих колосків дають чудовий урожай. До церкви потрібно прийти і поставити свічку біля ікони святого. Вважається, якщо сьогодні помолитися про зцілення, то ці молитви будуть почуті.

Також багато хто вважає, що в цей день народжуються природжені лікарі, які будуть скромними, але дуже працьовитими і талановитими.

Крім усього цього, на обідньому столі повинні бути страви, приготовані з капусти, так як це свято має й іншу назву – Микола Кочанов.

Читайте також: ДУЖЕ СИЛЬНИЙ ЗАХИСТ: МОЛИТВА АРХАНГЕЛУ МИХАЇЛУ, ЯКА ДОПОМОЖЕ

Що не можна робити в цей день

В це церковне свято і всі дії повинні бути присвячені допомозі людям. Потрібно молитися і збирати трави, а решту роботи по господарству робити не можна. Вітається тільки те, що відноситься до цілительства. Сьогодні потрібно допомагати бідним, а відмова в допомозі хворому або голодному неприпустима.

Про що моляться великомученику Цілителю Пантелеймону

Великомученик вважається найсильнішим покровителем xвopux, які страждають, і бідних. Його зазвичай просять про все, що стосується здоров’я.

Якщо ви не можете помолитися в храмі і поставити свічку святому, то, щоб хвороба пішла, а біль хоч трохи зменшився, можете зробити це вдома. Але все-таки бажано мати при собі ікону святого, яка була освячена в храмі.

Також Пантелеймона вважають і покровителем воїнів, які несуть обов’язок захищати людські життя.

Але в молитвах своїх, потрібно пам’ятати, що сама ікона або навіть святий не «спеціалізуються» в якійсь конкретній області. Тому вірити потрібно в силу Бога, а не в силу молитви або ікони. Тобто святий може тільки попросити Бога допомогти вам.

Молитва звучить так:

,,О великий Христe угоднику і преславний цілителю, великомученику Пантелеймоне! Ти душею на небесах перед престолом Божим предстоїш і триіпостасною Його славою насолоджуєшся, а тілом й іконою святою на землі в Божественних Храмах перебуваєш і даною тобі благодаттю різні чудеса твориш.

Споглянь милосердним оком твоїм на людей, що стоять і перед чесною іконою твоєю моляться, благаючи від тебе цілющої допомоги і заступництва; піднеси до Господа Бога нашого теплі твої молитви і випроси душам нашим прощення гріхів.

Бо ми через беззаконня наші не можемо підняти очей до висоти небесної, ні піднести голосу моління до Його в Божестві неприступної слави; серцем скрушеним і духом смиренним тебе, заступника милостивого перед Владикою і молитовника за нас, грішних, закликаємо, бо ти отримав благодать від Господа недуги відганяти і пристрасті зціляти.

Тебе просимо: не зневаж нас недостойних, що молимося тобі й помочі твоєї потребуємо, будь нам у печалях утешителем, у недугах лютих лікарем, у напастях покровителем, для xвopиx очей прозріння подателем, дітям xвopим помічником.

Випроси всім все, що для їхнього спасіння корисне, щоб твоїми до Господа Бога молитвами отримали благодать і милість і прославляли всіх благ Джерело і Дароподателя Бога, Єдиного в Тройці Святій, Отця, і Сина, І Святого Духа нині, і повсякчас, і навіки-віків. Aмінь”.

Джерело.

Related Post

facebook