fbpx
Шоу-бізнес
“A Дaша в куpсі?”: екс-учасниця Холостяка Лілія Кім обскакала кoнкурентку, обирає весільну сукню. Шaнувaльники в зaхваті!

Найбільш романтичне шоу України “Холостяк” підійшло до свого фіналу та Микита Добринін оголосив свій вибір на всю Україну. Обраницею зіркового холостяка стала 20-річна Дарина Квіткова. Джерело

“Я дуже сподіваюся, що це саме та дівчина, яку не захочеться відпускати до останніх днів свого життя”- поділився Холостяк.

Пара постійно ділиться спільними фото та відео на свіх сторінках у соціальних мережах, а шанувальники шоу “Холостяк” сподіваються, що вже ця пара нарешті складеться.

Частина України, яка підтримувала іншу учасницю – екзoтuчну Лілію Кім, залишилися незадоволені. Втім, сама Лілія поспішила запевнити всіх, що з нею все в порядку, написавши звернення на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Читайте також:ПОРОШЕНКО В ТУНЕЛІ КОХАННЯ РОМАНТИЧНО ЗВЕРНУВСЯ ДО ДРУЖИНИ: ЗВОРУШЛИВІ СВІТЛИНИ, ЯКІ АКТИВНО НАБИРАЮТЬ ЛАЙКИ І КОМЕНТАРІ В СОЦМЕРЕЖАХ

А нещодавно красуня і зовсім здивувала весільним відео у вксільній сукні. Очевидно, що дівчина вже й думати забула про Микиту Добриніна.

В коментарях відразу почали писати:

“Дуже ніжна і мила…От щось у тобі є неземне.”, “Ось чому таке не одягла на церемонію?”, “Яка ти красива”, “Принцеса”, “А чорну сукню на останню церемонію тобі хто вибрав? Це помилка команди, як тільки побачила твою сукню все стало зрозуміло не дочекавшись фіналу”, “А по-моєму, дуже навіть романтичний і ніжний образ”.

Related Post