fbpx
Суспільство
А що ти з третьою дитиною потім робити будеш?

Танька – ще молода жінка, всього 26 років від роду, у якій уже троє маленьких дітей.

Все було б добре, якщо б не те, що її чоловік сів у в’язницю відразу після розлучення і їй довелося жити разом зі своєю матір’ю. Втім, це біда швидше для матері, ніж для самої Таньки, але про це пізніше.

Офіційно вона в своєму житті не працювала жодного дня, обмежуючись невеликими підробітками від одного декрету до іншого. Нормальних грошей за своїх дітей вона так і не отримала, як і декретних. Тому сиділа на шиї у своєї матері, та й чоловік був під стать їй.

Ось так вони майже 6 років і просиділи вдома, час від часу перебиваючись якимись заробітками. Єдине, що вони робили старанно – це дітей: тут вони були умільці.

Незабаром після того, як у Таньки народилася друга дитина, вона виявила, що її нероба-чоловік ще й зраджує їй, і вирішила розлучитися з ним.

Для її матері це було справжнім полегшенням, оскільки годувати цього телепня у неї бажання не було. Дорікати Таньку в чому-небудь вона не могла. Можливо саме тому через півроку після розлучення її дочка знайшла собі нового мужика, якого теж притягла до хати.

Її мати не була в захваті від цього, але вирішила стерпіти і це, хоча відносини з цим чоловіком у її не клеїлися. Незабаром Танька зрозуміла, що знову вaгiтнa.

Мати місця собі не знаходила, не розуміючи, куди третю дитину народжувати. Мало того, що дитину потрібно буде забезпечувати, але ж і чоловік у Таньки був просто коханцем, але ніяк не чоловіком.

Читайте також: СИН ПОСВАРИВСЯ З БАТЬКАМИ. НЕ ПРО ТАКУ НЕВІСТКУ ВОНИ МРІЯЛИ

Цей товариш копійки в будинок ніколи не приносив. Танька ж стверджувала, що якщо вона не народить дитину, то залицяльник її кине.

Мати не мовчала і питала, що Танька потім буде з третьою дитиною робити, адже його просто так в сторону не відкласти: дітей потрібно годувати і одягати, потім гроші почне тягнути ще й школа. Адже діти – це не розвага, а велика відповідальність, в тому числі і фінансова.

Такі мови глибоко образили Таньку і вона, грюкнувши дверима, пішла в свою кімнату. Її старша дочка тоді була в дитячому садку, а свою другу дитину вона виштовхнула зі своєї спальні, щоб їм мати займалася, оскільки Танька хотілося поспати.

За її словами, без денного сну вона – не людина, тому ніхто не повинен їй в цей час заважати. Так тривало і далі, поки через півроку Танька не нapoдила дочку.

До нapoдження мати купила дитяче ліжко, поклавши в розібраному вигляді в кімнаті у Таньки. Горе-мужик поїхав в село до своєї матері, і забрати свою дружину-коханку з пoлoгового будинку він був не в змозі, оскільки у нього не було грошей на дорогу.

В результаті матері довелося забирати доньку з пoлoгoвого будинку самостійно. Все б нічого, але новонароджену покласти було нікуди. Для цього потрібно було зібрати ліжечко, але у них це не виходило. Мужик ж був в селі.

З тих пір пройшло вже деякий час, і Танька з матір’ю і трьома дітьми так і живуть. До речі, чоловік свої відносини з Танько все ж зареєстрував, але на цьому і все.

Треба визнати, що він все-таки часом їх відвідує, але тільки тоді, коли випросить у матері гроші на дорогу з села в місто.

Джерело.

Related Post

facebook