fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Батьківська молитва, щоб у дітей все в житті вийшло

Материнське слово не має меж своєї сили! Батьки здатні своїм словом допомогти своїй дитині! Головне, звертатися до Господа Бога з чистими намірами і нікому не бажати злa!

Батькам в молитвах, щоб у дітей все вийшло теж потрібно конкретизувати, що ж саме ви бажаєте своїй дитині.

Так є молитви про добробут, про сімейне благополуччя, про дарування здоров’я, молитви захищають від ворогів. Чим більше конкретних молитов ви прочитаєте – тим краще.

Християнська молитва, щоб все вийшло Слова самостійної молитви, щоб все вийшло в точності так, як ви просите, повинні бути щирими, йти від серця.

Читайте також: НАЙСИЛЬНІШІ МАМИНІ МОЛИТВИ — ЗА ДОЧКУ І СИНА

Не можна хотіти чогось, якщо при цьому буде страждати інша людина. Наприклад, ви закохані, але людина цей не вільний, а ви просите Бога про те, щоб людина кинула родину і був з вами.

Така молитва є неприйнятною. Просіть про те, щоб зустріти нове почуття і створити сім’ю не руйнуючи при цьому іншу. Іноді, нам здається, що наші молитви не доходять до Творця.

Це не так. Можливо просто час їх виконання ще не настав. Покладіться на волю Божу – на все свій час.

Текст молитви? щоб все вийшло – ангела-хранителя для щастя і удачі

,,Благодійник, святий ангеле, хранитель мій навіки вічні, поки живий є буду. До тебе волає підопічний твій, почуй мене і нізойді до мене.

Як облагодіяв ти мене багато разів, так ще раз ощасливлять.

Перед Богом чистий я, перед людьми ні в чому не завинив. Вірою жив я перш, вірою буду жити далі, а тому Господь обдарував мене своєю милістю і волею Його ти мене стерегти від усякої напасті.

Так нехай же збудеться воля Господня і ти, святий, виконаєш її. Прошу тебе про щасливе життя для себе і свого дому, і буде то для мене вищою нагородою від Господа.

Почуй мене, ангела небесний, і допоможи мені, виконай волю Божу. Амінь”.

Джерело.

Related Post