fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Без рубрики
Благовіщення 2019: як молитися в цей день та основні молитви

7 квітня християни східного обряду святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Зібрала для вас молитви, які читають в це свято.

Прийми, Всеблаганна, Пречиста Владичице Богородице,
ці чесні дари, Тобі єдиній прикладній від нас, недостойних рабів Твоїх,
від свого роду обрана, всіх твapюк небесних і земних вищих являючих.

Поможи заради Господа сили з нами, і Тобою Сина Божого благаємо,
і удостоємось Святого Тіла Його і Пречистої Кpoви Його.

Тим же блаженна єси в роду, Богоблаженна,
херувимів світлих і серафимів чесно суща.

І нині, Всеблаганна Пресвята Богородице, що не переставай молячись про нас, недостойних рабів Твоїх,  позбавитися нам від усякої ради лукавого і від усяких обставинах:
і зберегтися нам неушкодженими від усякого ядовитого підступу диявольського.
Але навіть до кінця молитвами Твоїми не засуджених нас збережи:
якого та Твоїм заступництвом і поміччю спасенні, славу, хвалу, подяку і поклоніння
за вся в Тройці Єдиного Бога і всіх Творцеві возсилаємо,
нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Читайте також: Вечір 6 квітня напередодні Благовіщення є особливим. Ось що обов’язково потрібно зробити, щоб в родині жило щастя

***

До Тебе, Пречистої Божої Матері, я, окаянна, припадаючи, молюся:

знаєш Ти, царице, як я безнастанно согрішаю і прогнівляю Сина Твого і Бога мого, і, хоча багато разів каюся, брехливим перед Богом виявляюся, і знову каюся із трепетом – невже Господь поpазить мене? – і по часі знову те ж саме творю.

Відаючи це, Владичице моя, Богородице, молю: помилуй, укріпи мене і благо творити подай мені.

Знаєш бо, Владичице моя, Богородице, що повністю ненавиджу злії мої діла і всім серцем люблю закон Бога мого, та не відаю, Пречиста, звідкіля те, що ненавиджу, роблю, а благо, яке люблю, – переступаю.

Не допускай, Пречиста, щоб воля моя вершилася, бо- не вгодна вона.

Але хай буде воля Сина Твого і Бога мого, нехай спасе мене і напоумить, і подасть благодать Святого Духа, щоб я відтепер перестав лихе творити.

І решту часу прожив у повелінні Сина Твого – Йому бо подобає всяка слава, честь і держава з Безначальним Його Отцем і Пресвятим, і Благим, і Животворящим Його Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Related Post