fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
життєві історії
Через кілька днів після святкування весілля, до неї в соціальну мережу прийшло повідомлення від подруги. Дівчина написала невелике повідомлення, яке вразило її так, що та була в повному шoці від прочитаного

Звичайно, кожна молода пара хоче відсвяткувати своє весілля найкращим чином. Але для цього потрібно мати чималу кількість грошей. Витрати на святкування такого торжества величезні, тому не дивно, що молодята охоче приймають подарунки у вигляді грошей. За матеріалами

Якщо святкувати весільну церемонію з усім шиком і блиском, то на це потрібно витратити захмарну суму. І всі подаровані гроші не здатні покрити всі-всі витрати.

Звичайно, буває таке, що гроші які подарували гості, рівноцінні витратам. Але іноді є таке, що навпаки, весільні витрати виявилися меншими ніж подаровані гроші. Якщо і таке вийшло, то це дуже добре.

Нещодавно, одна дівчина з Британії на ім’я Акі, отримала запрошення на весілля від своєї подруги, з якою вчилася разом в коледжі. Майбутня наречена відразу ж в запрошенні зазначила, що буде дуже рада, якщо в якості весільного подарунка, Акі подарує їй гроші.

Дівчина зі своїм хлопцем вирішили поїхати на весілля до подруги. Вони жили в різних містах. Тому, щоб дістатися до нареченої, вони повинні були летіти літаком.

Якраз перед виїздом, Акі і її хлопець згадали, що забули подарункові гроші вдома. Звичайно, у них були картки, але там не було всієї тієї суми, яку вони хотіли подарувати молодятам.

Але навіть зі зняттям грошей з картки було теж непросто. Як виявилося, в банкоматі, який був єдиний в їх аеропорту не було грошей. Їм насилу вдалося зняти лише двадцять фунтів.

Все було б нічого, якби їм вдалося знайти інший банкомат і зняти гроші, що залишилися. Але, як виявилося, наречена вислала за ними автомобіль, і вони просто не мали на це часу.

Інших варіантів у них не було, тому, як би Акі було не соромно, вона все ж подарувала подрузі ці двадцять фунтів. Їй незручно було навіть сказати, що з ними сталося прикра ситуація.

Вже через кілька днів після святкування, до Акі в соціальну мережу Фейсбук прийшло повідомлення від подруги.

Читайте також:З ДУМКАМИ “ЩО Ж ТАМ ТАКЕ СХОВАНО?”, – Я ВИТЯГНУВ ГАНЧІРКУ І ЗНАЙШОВ У НІЙ ЗАГОРНУТУ ФЛЕШКУ, ЯКУ Я НІКОЛИ У НАС ДОМА НЕ БАЧИВ. ВІДРАЗУ Ж СТАЛО ЦІКАВО! ЩО Ж НА НІЙ ТАКОГО? ЗВИЧАЙНО Ж, Я НЕ СТАВ ЗАЛИШАТИ ВСЕ НА ПОТІМ І ВІДРАЗУ Ж КИНУВСЯ ДО КОМП’ЮТЕРА

Дівчина написала невелике повідомлення, яке вразило Акі так, що та була в повному шoці від прочитаного:

“Я бачу що тобі та твоєму хлопцеві дуже сподобалося святкування. Але ті подаровані гроші, які ви нам принесли, не покрили всі витрати на їжу та напої. Тому, прошу тебе перевести мені на карту достатню суму грошей. І ця сума повинна бути більше ста фунтів “.

Звичайно, Акі сама хотіла написати їй про ту ситуацію і переслати їй гроші. Навіть більшу суму, ніж сто фунтів. Але Акі з хлопцем були в шoці від такого повідомлення, адже вважали, що це в першу чергу не етично. Тому, дівчина відразу переслала потрібну суму своїй подрузі. Але саме це стало поштовхом до того, щоб вони більше не були подругами. Ні, вони не сварилися, просто Акі повністю змінила думку про дівчину.

Фото ілюстративне, з відкритх джерел

Related Post