fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
життєві історії
Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було. Моє сеpце буквально розривалося від туги і люті

Ольга стала моєю любов’ю з першого погляду. Але мені доводилося приховувати ніжні почуття. Адже вона ставилася до мене з байдужістю, а мене панічно лякала її відмова. За матеріалами

Була невелика надія, що пройде час, і Оля зверне свою увагу на мене, але вона танула з кожним днем. Улюблена вважала мене найкращим другом, зверталася за підтримкою у важкі моменти, але зближуватися зі мною не намагалася.

Через якийсь час я не витримав і зважився на визнання. Оля сумно подивилася на мене і сказала, що відноситься до мене з ніжністю, але може запропонувати тільки дружбу. Після я подібних розмов не заводив, а вона продовжувала вести себе, як і раніше, ніби нічого не сталося.

Читайте також:– ТИ ЩО НАКОЇВ, ШМAРКАЧ? МАРИНОЧКУ ЗАДУМАВ ЗГАНЬБИТИ НА ВСЕ СЕЛИЩЕ? – ДАВАЙТЕ БЕЗ ЦЬОГО ТУТ, ВТРУТИЛАСЯ НОВА ТЕЩА. НЕ МАРІЯ Ж ПРИ НАДІЇ, А НАША ДАРИНКА, – ЗАТОРАТОРИЛА БЕЗ ЗУПИНКИ ВОНА. – НІЧОГО НІЧОГО. У ВАС ДОНЬКА ХОРОША, ІНШОГО СОБІ ЗНАЙДЕ

Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було. Моє сеpце буквально розривалося від туги і люті.

Як міг, я пробував забути про неї і повністю перервати наше спілкування, але нічого не вийшло. Я так і не забув про свою любов – мої думки весь час поверталися до Олі.

Я протримався місяць, а потім знову подзвонив їй, щоб хоча б по телефону послухати улюблений голос. Через рік моє терпіння було винагороджено – я все ж домігся Ольги. Улюблена відповіла на мої почуття, і ми почали потайки зустрічатися.

Я сподіваюся, що незабаром вона остаточно піде до мене з сім’ї. Адже я так люблю її! Я зроблю все, щоб ми завжди були разом. І ніхто інший мені ніколи не буде потрібен …

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post