fbpx
Суспільство
Чим розважити дитину в погану погоду: п’ять ненудних ідей

Літо не завжди може порадувати теплими сонячними днями. Іноді вони змінюються проливними дощами і грозами.

А провести цілий день з дитиною вдома не завжди легко, адже йому стає нудно і нецікаво, і дивитися весь день – теж не варіант.

Вашій увазі кілька активностей з дитиною, які допоможуть вам безтурботно пережити погану погоду вдома.

  • Маленький помічник

За допомогою гри легко розвинути господарські навички. Пограйте в кухаря! Навіть трирічний малюк впорається з прикрасою салатів зеленню. А з малюком постарше можна щось спекти.

Ідея: одночасно замісіть однакове тісто у великому посуді і маленької дитячої. Кожен сам вимішує, ліпить і укладає в духовку свій пиріг. А за столом буде ясно, чий смачніше!

  • Настільна радість

Гра, яка захопить не тільки дітей, а й дорослих – знаменита UNO. Радимо тобі неодмінно обзавестися будинку колодою з цими картами, адже вони – справжній порятунок для будь-якої компанії.

Грати в цю гру можна удвох або навіть вдесятьох, організувавши при цьому захоплюючий турнір.

В ігровій комплект UNO входять звичайні карти, активні, які несподівано змінюють хід гри, а також унікальні порожні картки, на яких можна писати власні правила.

Читайте також: 5 ЦІННИХ ПРАВИЛ, ЯК БУТИ ЗДОРОВИМ

Грати в цю гру можна як 5-річному малюку, так і дорослої компанії, адже правила досить прості і зрозумілі відразу.

  • Ми ділили кубики

Навіть якщо при собі немає популярних зараз настільних ігор для всієї сім’ї, ніхто не відміняв веселощі – можна придумати розвагу за допомогою самого звичайного грального кубика (це ще й корисно для навчання рахунку).

Полем для гри нехай стане ціла кімната, а ти і твоя дитина будуть живими персонажами. Для цього намалюйте на великому аркуші паперу чарівну стежку до замку, на якій розташовуються кружки-кроки.

По черзі підкидайте кубик і робіть стільки кроків до фінішу, скільки точок випало (позначати своє місце розташування можна за допомогою монеток або гудзиків). От цікаво, хто ж швидше прийде до мети?

  • Аквагрим – кожному

Всі малюки люблять малювати в альбомі. Але ж створювати мистецтва на власній особі ще цікавіше! Дозволь дитині трохи побешкетувати і сама включайся в гру – зробіть собі грим індіанців, мультиплікаційних героїв, фантастичних істот.

І не забудьте зафіксувати ваші перетворення за допомогою фотоапарата: буде що згадати! Аквагрим в домашніх умовах можна виконати за допомогою звичайної акварелі – або навіть харчових барвників!

Звичайно, пробувати їх на смак все ж не варто, але будь спокійна: навіть ніжній шкірі дитини вони не завдадуть шкоди.

  • Будиночок для всіх

Багато з нас в дитинстві хоч раз будували халабуду – укриття, а то і будинок під обіднім або письмовим столом, стягуючи туди все своє добро: ляльок, дитячу посудку, книжки. Чому б не повторити цей варіант дозвілля з власним малюком?

До речі, крім будинку є й інші пропозиції. Наприклад, курінь з подушок прямо на ліжку. Або автомобіль з великої картонної коробки, яку попередньо потрібно піддати легкому “тюнингу” – розфарбувати за допомогою фарб або фломастерів.

Джерело.

Related Post

facebook