fbpx
Суспільство
Чоловік не жлоб, якщо робить для своєї коханої 4 речі

1.Чоловік повинен забезпечувати свою жінку. А навіщо взагалі ти їй потрібен, якщо не згоден з цим? Просто тому що жінка в тебе була колись закохана? Серце стискається, чуючи історії, як чоловік не дає гроші своїй же жінці, яку колись сам же вибрав.

Поясніть мені, де логіка? Окей, тоді зайдемо з іншого боку: навіщо ти живеш з жінкою, яку не хочеш чи не вважаєш за потрібне забезпечувати ?! Я переживаю щодо твоєї карми.

Сам не робиш її щасливою і іншим не даєш. Крім усього, ти просто змушуєш її розвивати в собі чоловічі якості, тим самим блокуючи розвиток жіночності, що в свою чергу ставить в тупик гармонійність ваших відносин. Зрештою, на те вона і жінка, щоб насолоджуватися життям і передавати чоловікові це стан насолоди.

Тут криється колосальна енергія, яку більшість чоловіків закривають на амбарний замок своїм же жлобством. Енергія для зростання і успіху чоловіки.

Я розумію, що економія бюджету сім’ї є добре. Але не у випадку з жінкою. Чим більше твоя жінка насолоджується – тим успішніше і крутіше ти будеш.

2. Дякує дружині. Не мені тобі розповідати, наскільки позитивно діє на нас, чоловіків, щира жіночу подяку. Чоловічу подяку по відношенню до жінки діє не менше магічним чином. Жінка готує тобі їсти? Дякуй кожен раз за це. Вона намагається виглядати добре?

Скажи їй, як це цінно для тебе. Дарує тобі ніжність? Поділися своїми приємними відчуттями. Навіщо?

Своєю вдячністю ти примножувати її бажання робити це знову і з ще більшим ентузіазмом і любов’ю. Якщо сприймаєш її старання, як належне, тоді ти риєш могилу всього хорошого. А цінувати починаємо, коли втрачаємо.

Читайте також: ВІН ЗМІГ ВІДІБРАТИ ДИТИНУ У ДРУЖИНИ. МОЛОДЕЦЬ!

3. Створюйте приводи, щоб жінка тобою захоплювалася. Лежання на дивані, клацаючи пульт ТВ, чекаючи чуда, удачі з небес – це не той самий привід. Якщо жінка цвіте в процесі життя (тут і зараз), то чоловік стає краще, лише коли чогось досягає, долає. Підвищення зарплати. Збільшення прибутку в бізнесі. Медаль на змаганнях. Перемога на конкурсі.

4. Допомагай жінці бути слабкою. Відкривай двері в під’їзді, чи не дозволяй носити важкі пакети з маркету, зустрічай в темний час доби (навіть якщо вона не боїться темряви). Забороняй займатися тим, що не приносить їй задоволення. Не подобається їй прати, прибирати, готувати?

Можна найняти хатню робітницю, але краще, щоб жінка навчилася любити домашні справи. Саме любити. Це важлива жіноча енергія в домівку для чоловіка і гармонійності відносин в цілому. Якщо твоя жінка працює по 40 годин на тиждень, то вже вибач, їй буде вкрай складно навчитися любити справи по дому. Згоден?

Як стати чоловіком):

Мета. У чоловіка повинна бути мета або кілька, вони можуть змінюватися в процесі шляху. З цього приводу, як не можна краще.  Якщо у тебе немає мети – ти не чоловік.

Єдиноборства. Ніщо не розвиває чоловічий дух, твердість характеру, мужність краще, ніж єдиноборства. Бокс, боротьба і т. П. Там, де потрібно долати себе. Свою лінь, свої страхи, свою слабкість, які так легко приховати від оточуючих. На тренуваннях ти зустрічаєшся сам з собою.

Без масок, ілюзій і брехні самому собі. Особливо рекомендую індивідуальні тренування з тренером. Який стане твоїм суворим, але справедливим батьком.

Коли прийшов на своє перше заняття з кікбоксингу, я попросив: “Не шкодуйте мене і не слухайте, якщо буду здаватися або опускати руки через втому”. Тренер відповів: “Ти потрапив в потрібне місце!”

Роби щасливу свою жінку і родину. А якщо не хочеш чи не вважаєш за потрібне це робити, тоді навіщо ти з нею?!?!

Якщо твоя жінка оре, як кінь, по 40+ годин в тиждень, якщо ти не даєш їй гроші на фітнес, салони краси, сукні, туфлі, чи не возиш її на відпочинок  – тоді боги гніваються на тебе і сильно сумніваються, що ти чоловік (за покликанням).

Джерело.

Related Post

facebook