fbpx
Суспільство
Чоловік вирішив розлучитися з вaгiтнoю коханкою. А через 9 місяців отримав листівку

Хочемо розповісти вам одну дивовижну історію, про чоловіка, який вирішив розважитися з молодою коханкою, яка в підсумку повідомила йому, що чекає від нього дитину.

Після таких слів велика частина чоловіків відразу біжать без оглядки, що і сталося з героєм нашої розповіді.

Але ось він не хотів заподіяти біль жінці, не просив її позбутися дитини, тільки попросив виїхати, а він буде їй допомагати. Через деякий час він отримав дивну листівку, зміст якої призвело до непритомності.

Життя непередбачуване! Так, звичайно, ми можемо щось планувати, і нерідко нам вдається досягти результату. Але більшість людей знають, що передбачити всі повороти долі неможливо. А якщо мова йде про любовні стосунки, то тут і зовсім нас чекає калейдоскоп несподіванок.

Читайте також: ШТРАФ 10 ТИСЯЧ ЄВРО АБО 12 МІСЯЦІВ В’ЯЗНИЦІ ЗА ВИКИНУТУ ТВАРИНУ В ІТАЛІЇ

Протягом декількох років у одного одруженого чоловіка був роман з італійкою. Одного разу вона зізналася, що вaгiтнa.

Він не бажав псувати собі репутацію і руйнувати давній шлюб. Тому запитав, чи може вона повернутися в Італію, щоб таємно нapoдити дитину в обмін на велику суму грошей. Він також сказав, що буде переводити гроші, поки дитині не виповниться 18 років.

Жінка погодилася. А потім запитала його, як він дізнається, що дитина нapoдилася.

Щоб позбавити себе від можливої розголосу, він попросив її просто надіслати листівку та написати на ній «Спагеті», коли народиться малюк. Через деякий час вони попрощалися, і вона поїхала в Італію.

І ось минуло майже 9 місяців.

Якось раз увечері чоловік прийшов додому, де його зустріла здивована дружина.

– Дорогий, – сказала вона, – ми сьогодні отримали якусь дивну листівку.

– Це цікаво. Дай-но глянути, – сказав він.

Дружина принесла листівку. Вона спостерігала за ним. А він, прочитавши кілька рядків, спочатку побілів, а потім втратив свідомість. Дружина кинулася допомагати йому. Дивна листівка лежала на підлозі.

Там було написано: «Спагеті, спагеті, спагеті, спагеті, спагеті. Три з фрикадельками, два – без. Прошу надіслати побільше соусу».

Джерело.

Related Post

facebook