fbpx
Суспільство
Чоловік зрадив і мене, і коханку. Я сказала, що я відпускаю, тільки ось маленька біда – не йде

Я в чоловіка душі не чула. Щиро вважала наш шлюб ідеальним. Боялася говорити про щасливе з чоловіком життя комусь, боялася що наврочать. Шлюб наш не ранній, мені було 34 роки, за спиною успішна кар’єра, квартира, професійне визнання.

У нього був перший шлюб, з якого він вийшов вдівцем. Дітей в першому шлюбі у нього не було. Вони прожили три роки, діти не виходили. Вона зaвaгiтніла і на шостому місяці вагітності, трапилися незворотні процеси і вона померла. Мені розповідали, що він сильно переживав. Багато плакав, страждав, він її любив.

Після трьох років холостий життя він зустрів мене. Але за ці три роки холостий життя він сильно настраждався. Він звик до того, що його завжди чекає улюблена, ласкава дружина, вдома обід, затишок, вогнище.

А тут різко порожнеча, самотність. Він говорив мені, що шукав ту, яка подарує йому дітей, тепло, ласку. Що він втомився бути один.

Я його полюбила з першого погляду, що зовсім не характерно для мене. Я завжди була прискіплива, вибіркова, а тут після буквально двох місяців знайомства вирішили укласти шлюб. Я, звичайно, знала його сім’ю, його батьків, братів – заочно, тому як його сім’я дружила з сім’єю мого дядька.

Вони виступили ініціаторами нашого знайомства. Мене все влаштовувало, у нього стабільна і престижна робота. Був ділянку, на якому він збирався будувати будинок. Єдине, що я від нього зажадала в перші дні шлюбу, щоб ми жили без зрад і зрад.

Я так і сказала, що я переживу багато, але тільки не зраду. Знаючи, про його першому шлюбі і про те, яке горе йому довелося пережити я завжди його підтримувала, намагалася бути дбайливою, ніжною. Я по натурі егоїст, але з ним я було рівно інший, я в ці відносини вклала всю себе.

Через рік спільного життя у нас нapoдився син, ще через рік я народила другого сина. Під час вагітності я вела свій бізнес, ми купили велику квартиру. На тій ділянці, де він мав намір побудувати будинок вирішили відкрити бізнес, який нам буде приносити стабільний дохід.

Все йшло гладко, бізнес розвивався, я працювала на своїй роботі в умовах гнучкого графіка і виховувала дітей. Він мені у всьому допомагав, і з дітьми і з бізнесом. Якби не він у мене в однієї нічого б не вийшло.

Читайте також: «ВІД НАС НЕ ЙДУТЬ, ВІД НАС ВІДСТАЮТЬ»: УЖЕ КОРИСНО ЦЕ ЗРОЗУМІТИ

Ми дуже один одного доповнювали. Я була генератором ідей, а він реалізовував всі ті задуми, які я проектувала. Так жили, не тужили, шість років, поки не настав той день, коли я виявила його листування.

Я ніколи не заглядала в його телефон, не було причин, я завжди йому довіряла. Іноді з’являлися думки про те, чому він не залишає телефон на видному місці, він його завжди кудись прибирав, щоб не був в поле мого зору.

Я навіть пам’ятаю, що кілька разів пожартувала, сказавши, що ховає телефон тільки той, кому є, що приховувати.

У мене не було і тіні підозр, тому, що вірила і твердо знала, що він людина, яка ніколи мене не обдурить. Звичайно, за шість років життя ми сварилися, ображалися. У нас після народження дітей різко скоротилася інтимне життя.

Я ставила питання руба, питала, з чим це пов’язано, може, я не влаштовую, звичайно, я додала у вазі, звичайно, я більшу частину часу присвячувала дітям, потім робота, будинок і багато іншого, але і його я не обділяла увагою, ми живемо на сході, чоловік має почесне місце в житті жінки.

Я ініціювала дорогі покупки, які впливають на статус чоловіка, як серед друзів, знайомих, колег і навіть родичів. Я ініціювала покупку дорогої машини, хорошою брендового одягу, поїздки на відпочинок, як з дітьми, так і без дітей, щоб побути удвох.

Проблеми в інтимному житті він пояснював тим, що напружена ситуація на роботі, втома, тривога. Я щиро його жаліла, пробачила здатися лікарям.

Потім все якось все налаштувалися, ми стали знову жити повним сімейним життям, і інтим налагодився, навіть став ще яскравіше.

Того вечора він прийшов додому трохи п’яний. Ми посварилися. Він зайшов в спальню і заснув. Через деякий час стали приходити сигнали про СМС, спочатку один, потім через деякий час інший, і так все частіше і частіше.

Я не витримала, стала шукати його телефон. Знайшла його під його подушкою. Я відкрила телефон і стала читати повідомлення.

Він зберіг її ім’я під чоловічим ім’ям, вона писала, що нудьгує, що чекає дня, коли вони зустрінуться, що вона його любить. Потім висловила свою злість, на те, що він їй не відповідає і тут в переписку вступила я.

Звичайно під виглядом того, що їй відповідає він. Вона обурювалася, писала, що, можливо, він зараз обіймає в ліжку свою дружину, чи то пак, мене. Вона знала моє ім’я.

Вона знала імена моїх дітей. Вона питала про нас у нього. Я відповідала в нейтральному тоні, тільки на те, що вона питала, щоб не видати себе.

Я листувалася з нею години дві, за цей час я вивчила її лексикон, стилістику, тактику і стала відписувати на цьому рівні, щоб вона не запідозрила.

У процесі листування я з’ясувала, наскільки все глибоко і запущено. Я стала задавати навідні запитання, що б з’ясувати, коли вони зустрічалися востаннє і скільки тривають їхні стосунки.

«Пам’ятаєш нашу останню зустріч, я так по ній нудьгую?» – писала я. А пам’ятаєш, коли ми перший раз зустрілися, ти була такою сумною, скажи чому, і вона тут видає: «це було три роки тому, я була в печалі, тому, що на роботі нагрубили» – і так далі.

Я записала собі номер її телефону, а як її звати, я не знала. Я його розбудила і пред’явила листування. Він був в шоці. Він вихопив телефон і викинув його у вікно. В його очах я прочитала жах і страх.

Він сказав, що я собі все придумала сама, що мені здалося. Він міцно мене обняв, і не відпускав так до ранку. Він сказав, що любить тільки мене, і що у нього нікого немає.

Я ридала всю ніч, не перестаючи. Образа давила на мене так, що я не могла знайти сили і вирватися з його обіймів. Те мій стан і стан наступних днів я не можу передати.

Я була в повній розгубленості, в прострації. Цей стан ще ускладнювалося тим, що він закрив цю тему і більше ні як на неї не реагував. Я задала йому тисячу питань, а у відповідь: «не знаю, нічого не знаю, тобі здалося, ти все придумала».

Тоді я стала копатися в соц. мережах на його сторінці, я подивилася всі лайки під його фото, нотатками, я так само переглянула всі коментарі і знайшла підозрілі лайки, які я зустріла також і на своїй сторінці, де були спільні з ним фото. І я її знайшла.

Я перебрала всі паролі і нарешті, сторінка чоловіка піддалася, удача мені посміхнулася, я змогла вгадати пароль. Я змогла прочитати повідомлення, з яких я дізналася, що зустрічаються вони протягом трьох років, там були повідомлення про любов, про образи, претензії.

Я в черговий раз ініціювала розмову з чоловіком, він як був закритий на цю тему, так і залишився. Вирішивши, що це єдино правильний вихід з ситуації.

За його версією я поплачу, заспокоюся, адже я його не ловила за руку, а значить, претензій бути не повинно. Я вийшла на зв’язок з нею, я зателефонувала і представилася – все як є.

Її реакція мене сильно здивувала. Вона стала пред’являти претензії мені. Вона сказала, що мій чоловік любить її, а зі мною він остільки, оскільки його тримають лише діти. І що я повинна його відпустити. Я сказала, що я відпускаю, тільки ось маленька біда – не йде.

Я зателефонувала до її сестри. Вона виявилася жінкою душевною і виклала мені всю їх історію кохання. Три роки він її матрос, та ось ніяк не кине, і не одружиться, з цієї причини вона образилася і поїхала, потім на місяць приїжджала, мовляв, одружується він на ній, знов за рибу гроші – не одружився.

Образилася, поїхала, він не заспокоїться, пише їй і дзвонить, і ось знову СМС любов почалася. На якій я їх і підловив.

Чоловікові все розповіла, сказала, що може забиратися куди завгодно, він мене зрадив і може йти. Він сказав, що все що було – це просто його прикол, він так розважався, щоб не нудно було.

Так був у нього iнтuм пару раз. А ось на мої запитання, чому ж він протягом трьох років з нею листувався, розмовляв для мене загадка.

Що це може бути? Любов, прихильність, заповнення якийсь порожнечі, що це?

Джерело.

Related Post

facebook