fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Суспільство
Чому не можна зберігати посуд з тріщинами

Посуд з тріщинами може принести нещастя, xвopoби та інші біди. Це підтверджують навіть історики.

Посуд зі сколами може принести нещастя, xвopoби і бідність. Але як дізнатися, що ваша улюблена тарілка стала енергетичної чорною дірою. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся історичну суть цих повір’їв, які підтверджені реальними фактами.

Співачка Лоліта Мілявська – відомий колекціонер старовинного посуду. Тріщини і відколи – звичайне явище для таких речей. І все б нічого, але співачка частенько використовувала цей посуд за столом.

У 2005 році співачку терміново госпіталізували з серцевим нападом. Екстрасенси вважають, що всьому виною саме цей посуд з тріщинами.

“Скол на посуді – це, як воронка. Ми можемо погано себе почувати і навіть не здогадуватися, що це через це відколу”, – говорить чаклун Дмитро Дульський.

Але як сколота посуд може впливати на наше здоров’я? Виявляється, що це повір’я має своє коріння в глибині історії. У кам’яному столітті замість посуду використовували людські черепи. З тих пір посуд мала містичними силами. Адже посуд – невід’ємний атрибут ворожбитських ритуалів і сьогодні.

Читайте також: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ В ХОЛОДИЛЬНИКУ

Вражаюче, але медики довели, що користуватися посудом з тріщинами шкідливо, і це пов’язано не з містикою.

“Якщо подивитися під мікроскопом – це такий собі каньйон, де затримується волога і розвивають бактерії. При кожному прийомі їжі йде харчове отруєння цими бактеріями або їх токсинами”, – говорить лікар-дієтолог Борис Скачко.

Ще одна прикмета свідчить, що бити посуд – на щастя. Мовляв, биття посуду відлякує нечисть. Саме тому найпопулярніший обряд на весіллі – биття келихів молодими. Але бити посуд на весіллі не можна.

“Посуд – це судина, символ накопичення, символ єднання і багатства. І тут ми його розбиваємо. Своїми руками таким чином, ми рушимо наше сімейне щастя”, – говорить чаклун Дмитро Дульський.

У істориків є своє пояснення цьому. На Русі розбити посуд означало накликати на себе біду і бути покараним. Бог Ярило міг бути пов’язаний з гончарством. І бити посуд не є добре. Люди боялися розгнівати бога за те, що розбив посуд.

Джерело.

Related Post