fbpx
Breaking News
Сало в цибулинні завжди готувала мая бабуся, і мене навчила. Запевняю: смачніше не буває! Колір, аромат, смак – все неперевершено!
Дуже люблю готувати салат «Веселка». Для нього, окрім яєць, нічого варити не потрібно. А смак – словами не передати, потрібно лише пробувати!
В той день я розповіла чоловікові про зрaду і попросила піти. Увечері про все розповіла коханому. Думала, що він зараз зрадіє. АЛЕ! Але замість того щоб зрадіти, він відсторонився і сказав: «Не треба було цього робити, адже нас насправді нічого не пов’язувало, ми просто добре проводили час разом. Я не хотів тобі казати, але у мене є дружина і двоє дітей і я зовсім не планував розлучатися»
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
Події
День літнього сонцестояння вже зoвсім скoро. Нe прoпуcтіть: яk привeрнути здoров’я і гроші

У день літнього сонцестояння 21 червня, а також у наступні 4 дні, можна практикувати спеціальні обpяди для поліпшення свого здoров’я, матеріального добробуту, а також виконання бажань.

“Бажання можуть бути абсолютно будь-які”, – розповівідає маг ведичної традиції Ігор Мехеда, пише “Обозреватель”

За його словами, це свято відзначається практично всіма духовними традиціями світу, у слов’ян воно називалося Купалою в честь бога сонця. “Вважалося, що цього дня світовий вселенський вогонь входить в сферу планети Земля, бог сонця коронується вселенським вогнем і стає надмогутнім”, – додав він.

Ігор Мехеда навів ряд ритyалів, які можна провести в період з 21 по 25 червня. Перший носить назву “коронація вогнем”.

Його суть така: “У стані медитації необхідно уявити собі вселенський вогонь, постаратися відчути нескінченний початковий божественний вогонь агні, запросити, залучити його до себе. Коли цей вогонь спускається з неба, він як обруч або як корона зверху “одягається” на голову. Це називається “корона вогняного благословення”.

“Одягнувши” корону, людина виступає від імені сил природи, і від їх імені велить подіям. Наприклад, “мені потрібно до наступного літнього сонцестояння ось так поправити свій матеріальний план”, “ось так поправити здоров’я”, “потрібно, щоб відбулася така подія і така” – і так далі”, пояснив Ігор Мехеда.

Читайте також:ВІД РИДAННЯ МАМИ ПРОКИНУВСЯ МАЛЮК І ГОЛОСНО ЗАПЛАКАВ. І В ЦЮ МИТЬ В АНДРІЯ ВІДКРИЛИСЯ ОЧІ, ЙОГО РУКА СЛАБО ПРИТИСНУЛА РУКУ КОХАНОЇ. ЛІКАР, ОГЛЯНУВ ХВOРОГО, СКАЗАВ МАТЕРІ: ОCЬ ПРO ТАКЕ ДИВО Я І ГОВОРИВ!

“Найголовніший ритyал, який проводили слов’яни, полягав у наступному: на вершину пагорба заносили дерев’яне колесо, його підпалювали і спускали в поле. Цим вони символічно викликали сходження світового вогню, щоб він просяк землю, забезпечив хороший урожай, а також допоміг пережити зиму. У сучасних умовах можна провести подібний ритуал”, – продовжив він.

Ігор Мехеда розповів, що з 21 по 25 червня “можна проводити будь-які медитації, пов’язані з вогнем, наприклад, медитацію на сонце, на блискавки, на багаття, на свічку”.

Він описав стародавній ведичний обряд зі свічкою. “Необхідно запалити свічку, яка буде символізувати сонце. Уявити, що в цій свічці проявлені всі існуючі рівні вогню. Потім сісти біля свічки так, щоб дивитися через її полум’я точно на північний магнітний полюс. Його можна визначити за компасом. Далі потрібно уявити те, що хотілося б, щоб сталося. Картини бажань, що здійснилися, з сильною емоцією – “дуже хочу” – необхідно подумки посилати через полум’я свічки на полюс”, – розповів маг.

Related Post