fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
День Мартиніана 26 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Цей день ще іноді називали «світлим», тому що є традиція повністю прибирати в будинку. Очищатися від брудних і поганих думок.

Якщо ви проведете цей день в праці, то на вас буде чекати успіх і удача у всіх справах. Джерело

Також сьогодні згадують про померлих родичів та близьких. Обов’язково слід поставити свічку за упокій, піти на цвинтар, поставити на могилу чарку і хліб, а ввечері подумати про покійних, дивлячись на зірки.

Вважається, що якщо вони світять яскраво, то родичі дивляться зверху і дякують за частування. З ними можна поговорити і попросити про допомогу.

А на ніч варто поставити біля воріт якесь частування для жебраків, бродяг і жебраків.

Хоча сьогодні і день не для ледачих, але сьогодні не можна займатися рукоділлям: прясти, вишивати, в’язати, займатися ткацтвом. Інакше можна осліпнути. Зате можна багато готувати на кухні.

Читайте також: Дружину не люблю, дітей забезпечити не можу

Не можна сьогодні і з’ясовувати стосунки, крім того, що це рідко приводить до згоди, а частіше-до сварок, важливо і те, що хто сьогодні посвариться, той вже ніколи не помириться.

Сьогодні можна планувати фінанси, але вирішувати подібні питання не можна, залишитеся в боржниках.

Якщо ви сьогодні знайшли гроші, не беріть їх собі, нічого хорошого з цього не вийде. А якщо пролили воду на себе, то бережіться пліткарів.

Related Post