fbpx
Breaking News
Ця зaкуcка з капусти з’їдається моментально. Виходить смачніше за пиріжки! Особливо зручно тим, що не потрібно возитися з тістом. Готую вже вдруге за тиждень! 
Ми дуже любимо цю рибку в холодному вигляді – вона на смак нагадує скумбрію гарячого копчення, а готується на “РAЗ-ДВA-ТPИ”. Спpoбуйте! Божeствeнно смaчно!
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло
Я подумала, що треба все пояснити нареченому, мамі нареченого, своїй мамі, всім гостям, але зрозуміла, що сил на це у мене просто не вистачить. Адже вони неодмінно почнуть мене відмовляти, посипляться звинувачення. В голові миготіли тисячі думок. Я передумала…
Гороскоп на 16 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Середа для багатьох буде вдалим днем, a оcь деяким знакам треба остерігатися
Суспільство
День матері в Україні: дата, історія і значення свята

Наближається світле і радісне свято – День матері. Україна, як і багато країн світу, відзначають його в середині травня. Джерело

Що це за свято, яка його історія, коли День матері відзначається в Україні і світі, і яка дата для 2019 року, дізнайтеся.

Коли відзначають День матері в 2019 році

День матері Україна в 2019 році відзначає у другу неділю травня. Відбувається це, згідно з Указом Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

День матері в Україні в 2019 році припадає на неділю, 12 травня.

День матері в Україні і світі: значення свята

Всесвітній День матері – це міжнародне свято, створений на честь всіх матерів, і тих, хто народив дітей, і тих, хто тільки збирається стати мамою.

Потенційно кожна жінка є матір’ю, тому що головне призначення жінки на землі – народити, виростити і виховати дітей, бути для них самим рідним і близьким людиною від моменту народження і до останніх днів.

У всіх людей є можливість протягом життя мати по кілька родичів: чоловіків, жінок, дітей, братів і сестер.

Навіть бабусь з дідусями у нас по двоє. Але ось мама – одна єдина на все життя, найрідніша і найближча людина, який дав життя своїй дитині.

Читайте також: Закордонні паспорти дорожчають: де і за скільки їх можна оформити

День матері: історія свята

Взагалі вшанування жінки-матері має багаторічну історію. Уже років 200 тому жителі Великобританії відзначали у другу неділю Великого посту “Материнська неділя” в честь всіх матерів в світі.

А в Америці на офіційному рівні День матері був визнаний більш сотні років назад. І все завдяки жительці Філадельфії Ганні Джервіс.

Ця жінка запропонувала раз на рік проводити вшануванню матерів. Ініціативу підхопили інші штати Америки і інші держави.

У наш час материнський свято відзначають в більш ніж 50 країнах світу. У багатьох з них дати не збігаються і припадають на різні дні.

Наприклад, День матері в Україні, як і в більшості держав, відзначається у другу неділю травня, в Білорусі – 14 жовтня, в Росії – в останню неділю листопада, в Грузії – 3 березня, в Польщі – 26 травня, а в багатьох близькосхідних країнах – 21 березня.

Related Post